Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es, 50-es elhanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, 50-es elhanyagolt feleségek, találtatok itt partnert titkos viszonyhoz?

Figyelt kérdés

máj. 26. 09:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
5, dehogynem
máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
71%

Elhagyagolva voltam évekig.

En inkabb tovább álltam, elhagytam !

Nem minden nőnek álma,hogy ürítesre használják !

Sosem mentem, sosem mennék bele ilyen megalázó helyzetbe.

jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
58%

Találtam!

Azóta sokkal szebb az életem és jobban alakul minden. A férjem még mondta is, hogy örül, hogy újabban boldognak lát 😀

jún. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
13-as a férjed tudja hogy mással dugsz?
jún. 25. 06:10
 15/46 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen nem tudja.
jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
27%
Nálam jelentkezhetsz.
jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Biztosan sejti,ha van egy kis esze.
jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
66%
Tök fura, hogy a szexet ma már a többség csak eszközként kezeli? Ha nő lennék sugárba lehánynám magam, ha egy jött-ment idegennel kellene dugnom, hogy nőnek érezzem magam. A szex ahhoz túl bensőséges hogy férfiként is bárkibe beletegyem, főleg hogy házas vagyok. Ha nem működne otthon, inkább elválnék, mint beálljak a pitiáner pasik falkájába, főleg hogy nálam a testiség és az érzelmek csak együtt működnek. Milyen fura, sosem volt otthon gondunk a szexszel.
júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
47%
18 - Te nem vagy férfi.
júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
66%

19. Hát persze! A 21. század férfija csak dug, kúr, b*szik minden nőt akit elér. Posztol, kommentel, bulizik, sz*rik az életre. Hát ja, nem vagyok férfi, ezek után ez megtisztelő is! :D


Annyira röhejesek vagytok, mindenki panaszkodik, lohol, fut a média által követendő példának beállított emberek és okosságok után. Kócsok, valósítsd meg önmagad, te többet érdemelsz, neked több jár, te vagy a világ közepe...


:D Ezek csak vágygenerátorok, a boldogság ellenben karnyújtásnyira van. A sóvárgás nem hoz boldogságot, mert sosem fogod azt érezni hogy elértél valamit, mert mindig a horizonton túl gondolod a célt. Hála? Ugye ismeretlen fogalom?


:) Tök idegesítő hogy én jól érzem a bőrömben, minden nap belevágok és befejezem a kis céljaimat. Ma pl. kicseréltem a kuplungot a KX-en, hegesztettem egy rácsot a garázsomra és lefestettem. 80 liter tápoldatot kevertem be. Ezek boldoggá tesznek, és még a párkapcsolatomról, vagyis a házasságomról nem is beszéltem. Én megfogom a céljaimat, nem vágyok felturbózott f*szságokra, nem kell milliókat költenem azért hogy kifelé elfogadtassam magam, ami nem elfogadás lesz, hanem csak gyűlölködés. Ez megy itt a gyk-n is, panaszkodás, személyeskedés, gyűlölködés. Felőlem. A miértekre és hogyanokra, a következményekbe már bele sem megyek. Mindenki ott tart ahol.


Ajánlom Heltai Jenő: "Szabadság" című versét. Mondjuk reggel-délben-este.

júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!