Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
0%
60. Nem akarok változtatni , megértem ha nem szereted a piasokat , apad tuti alkesz volt.
máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim válasza:
100%
Elolvastam a kérdésedet kérdező, én is a pasi mellett teszem le a voksomat. Elvből annyira megvetem az alkoholt, hogy ha hatalmamban állna az összes alkohollal teli raklapot elégetném, megsemmisíteném. Aki nem tudja élvezni az életet alkohol nélkül, az inkább magára vessen. Értékelhetted volna az erőfeszítését a süti miatt, de nem..Neked az alkohol fontosabb volt.
máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
Nőkénr irom. Tipikus hulye picda vagy! És igen, jól tette!
máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Találtál egy olyan Férfit aki nem iszik????

Mázlista vagy!

máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%
Randi előtt sose tépjél be annyira, hogy otthon felejtsed a laposüveget!
máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!