Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, ha én ennyire remegnék a piáért akkor vinnék egy üveg bort és nem ilyen hisztit vágnék le.
máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
32%
(Sose írok számokat, bocsánat...-25nek szólt a -27es kommentem.)
máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
94%
Tudom mit jelent az alkesz, de nekem az is az aki képes ilyen jelenetet rendezni ha nincs pia
máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
80%
Mindketten hibáztatok. Te abban,hogy számonkérted az alkoholt, miután felsorolta a kínálatot, ő pedig túlreagálta a dolgot. Biztosan rosszul esett neki, hogy úgy érezt, kitett magáért, te pedig ezt nem értékelted, hanem a hiányosságra hívtad fel a figyelmét. Ezek után azt gondolatta, hogy olyan lány vagy, akinek semmi nem elég jó, mindenben a hibát keresi.
máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
13%

27...ha valaki egy vendéget választás elé állít, hogy jó így vagy mehet akkor szerintem senki nem maradna, mert ez megalázó. Ne is haragudj, nem 1 vendégségben voltam már, képzeld mindenhol van minden is, ha netán valami épp megkívánná. Sőt, ment már a haverom sört venni a közeli boltba mert valaki megkívánta, 5 perc alatt megvolt és nem kidobta a srácot.


28..megirtam hányszor iszok évente, de igen, ha jön valaki van itthon alkohol, sőt whisky ilyesmi ami nem romlik is van mert ugye évekig eláll, itt lehet, ha valaki van meg tudom kínálni. És a pasi miért nem tudja tiszteletben tartani, hogy egy pohár bor jól esik és nem alkoholizmus. De épp ezt írtam, hogy ő az, aki nem tud máshoz idomulni.. Nem kell ilyen társ senkinek.. Maradjon a sütijével és rágcsálja otthon egyedül.

máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
35-ös én pedig voltam nem egy vendégségben, ahol 1 pohár vízzel nem kínáltak meg.
máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
93%
Én is választás elé állítanám azt, aki a pofákat vágja nekem és beszól..
máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
7%
33 mert a pasi nem rendezett jelenetet a süti miatt... Mert női hiszti van, de ezek szerint a pasi hiszti is. Inkább elnézem egy nőnek a hisztizést mint egy szegény virágszirom pasi sértődöttségét mert nem ízlik a süti.
máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
73%

Kinél voltál vendégségben 35?


Rokon, barát, testvér, vagy jóformán idegen pasasnál? Te sütnél-főznél egy csomó mindent hátha habiszi jólesne a pasinak? Mi vagy te cseléd?


Ha nincs előre megbeszélve, hogy mi lesz enni-inni akkor később nem illik reklamálni miért nincs hurka uborkával görögsaláta helyett!


Ha meg nem került szóba az alkohol az mindkettőjük hibája, én már online, első randin rákérdeznék mert alkoholistával ( se drogossal blabla) nem lennék!

máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
96%

A pasi nem rendezett jelenetet, csak megemlítette hogy készült sütivel szóval nem egy tahó, aki meg se kínálja semmivel.

Nem tudom, én örülnék ennek a figyelmességnek és nem a bor után remegnék, de nem vagyunk egyformák.

máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!