Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
13%
Nekem sincs itthon pia mert a kocsmában iszok.. viszont ha hozzam jönne nő akkor vennék.. ez alap.
máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Küld csak hozzám,ezt az inteligens úriembert,majd én értékelem ;)
máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Sütit süt, és nem iszik? Ez kezdetnek szuper.
máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

Fú,èn meg ettől a kötelező borozástól kapok agyf@szt,nevetséges. Pláne ezen kiakadni :D

Nálam az pont plusz pont a pasinál,ha nem tukmálja az alkoholt meg nem érzi kötelezőnek hogy legyen otthon pia.

máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
74%

#41 Mi a romantikus egy büdös alkoholistában?Az olyan ember egy alkoholista féreg, aki őrjöng, mert nem akarnak vele inni.

Csodás is egy nem ivónak egy ilyen piaszagú mocskot ölelgetnim

máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
64%
ölelgetni*.
máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
0%
alkoholista a kerdezo mert oldodni akart picit a mu majer sznob kis bzi miatt?
máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Az az alkoholista, aki őrjöng, ha nem ihat.Szívesen.
máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
0%
az alkoholista az igazi az sokat iszik minden nap..
máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
81%

59

Senkit nem érdekel, hogy te hogyan definiálod az alkoholistát.

Szerencsére vagyunk páran, akiknek már az se fér bele, hogy valaki hisztizzen a borért, és alapnak tartsa, hogy minden háztartásban kell lennie piának.

Verheted magad itt akár még egy hétig is, akkor sem fogok változtatni az álláspontomon, és úgy gondolom, hogy a többi válaszoló sem.

Az nekem nem célom, hogy a hozzád hasonlókat meggyőzzem, tőlem aztán azt gondoltok, amit akartok.

A lényeg, hogy szabadon eltakaríthatjuk a magatokfajtát az életünkből.

máj. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!