Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
96%
Elég udvariasan megvendégelt, te voltál a pofátlan bunkó.Legközelebb felfogod mit jelent, ha valaki absztinens, te meg elmész egy kocsmába piálni.
máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Én a süteményt rá borítottam volna lehet a fejedre,ilyen magatartás mellett.
máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
93%
Én egy kezemen meg tudom számolni hányszor iszok alkoholt egy évben, és nem is tartok otthon piát. Milyen elvárás már ez? Ha vendég jön, és ő hoz, akkor azt felbontom, és igyanak belőle, de én akkor sem szoktam. És de, aki egy ilyen helyzetben háborog miatta, meg elégedetlenkedik, annak problémája van az alkoholfogyasztással. Tudod mi a normális reakció? Az hogy jó oké. Mert akinek nincs alkoholproblémája, az el tudja engedni, és nem csinál ebből ilyen cirkuszt. Attól hogy sokan isznak csak úgy, nem kell mindenkinek otthon tartania az ilyen függőségek kielégítésére 1-2 üveg akármit, arra az esetre ha arra vetődne egy ilyen.
máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, sőt jogos volt a viselkedése hozzád!
máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
14%

Na azért nem épp így van ahogy írjátok. Azért ha vendéget várok akkor igyekszek a kedvében járni, nem azt akarom ráerőltetni amit én szeretek. És egy pohár bor az rohadtul messze van az alkoholizmustól. Most ha meghívok egy vegánt de én húsevő vagyok akkor csülökkel várom mert nálam ez van.. Nem fogok olyan ételeket tartani otthon amit én nem eszek? Vagy épp diétázom akkor nem veszek egy szelet sütit neki sem mert hát én nem eszem. Az igaz, hogy illik vinni egy kis ajándékot ami lehet akár egy üveg bor. Az nem igaz, hogy lehurrogom a vendéget mert én nem iszom soha ő meg inna egy pohárral.

Sütött süteményt... 😁 Ja, és ha én pont azt nem szeretem? Ő süt valamit az helyett, hogy megkérdezte volna, mit készítsen, esetleg akkor megtudta volna, hogy egy pohár bor mellett jó kiülni az erkélyre. Én évente 5-6x iszom, de igenis ha ilyen romantika van akkor jól esik egy pohár bor. Biztos alkoholista vagyok, legalább megtudtam.

Én még nem láttam, ill nem volt részem olyan vendéglátóban aki nem a vendégnek szeretett volna kedveskedni hanem inkább ráerőlteti a saját nézeteit.


Kérdező, ha ezen fennakad egy pasi akkor örülj neki, na meg legalább tudjuk azt is, hány incel irkál ide mert, hogy a legtöbbnek ako írt nincsen nője arra fogadni mernék. Hagyd a bunkót a francba, találsz jobbat mert később ha kapcsolat alakult volna még rosszabb lett volna a helyzet, csak a saját nézeteit erőltette volna a tiédet pedig elnyomta volna, kompromisszumra képtelen pasi.. Nem véletlen van egyedül.

máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
86%

#25


Kedveskedni akart , csak nem tudta hogy alkesz nővel találkozgat, egyedül ebben “hibázott” a pasi.

máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó már meg se haragudj, de igazság szerint egyeztetni kellett volna a randi előtt, hogy mi esne jól mindkettőjüknek és beszélgetni alkoholtól fogva a gamelésig, hogy ilyesmire ne kerüljön sor.

Tehát mindkettő hibás és mindkettőnek mégis igaza is van. Egyszerűen nem illenek össze. A férfi egyáltalán nem iszik, neki nem felel meg olyan szó aki olykor/gyakran iszogat és kész. Viszont ha nem hozták szóba, hogy mi legyen a menü, süti, ajándék akkor nem kellett volna a kérdezőnek savanyú arcot vágni és főleg nem szóba hozni az ital hiányát. Végtelenül pofátlan volt. A férfi amúgy adott neki válaszhetőséget, hogy vagy megbékél vele vagy menjen és ő döntött úgy, hogy inkább lelép.

máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
93%
25-ös nem a vendéglátó pasi volt kiakadva a pia miatt, hanem a lány vágta a pofákat! Szerinted az alkohol alap dolog egy háztartásban, vagy ha vendéget várnak? Szerintem nem! A pasi elmondta nem iszik, és hogy mi a nézete az alkoholról! Ezt miért nem lehet tiszteletben tartani?
máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
20%
26 nézz már utána mi az alkesz. Aztán irogass hülyeséget a idiótaság megerősítésére.
máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
37%
tanulsag? sznob urizalo bzi majmokat keruld ezentul. Prolikkal lehet inni legalabb.
máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!