Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
5%
Azt azért írjátok már meg légyszíves akik itt okoskodtok mert a nő romantikazni szerettem volna egy pohár bor mellett meg, hogy nincsen otthon soha alkohol mert nem iszom.. hogy kinek van közületek tartós és jó kapcsolata, nővel. Én kezdem:5, éves kapcsolatom van, azelőtt volt egy 2 éves és azelőtt egy házasság 12 év.. Jöttök ti, hogy megy a páros élet ezekkel a nézetekkel. Köszi és az igazat
máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek se azzal van a baja, hogy romantikázni akart(gondolom), még az üveg borral sincs gond. De a pofa vágás meg a hiszti, ha nincs az amit ő kitalál(ahelyett hogy akkor készült vna) , szerintem nagyon gáz.
máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
90%

Hátha neked a pohár bor a romantikát jelenti az a te preferenciád, másnak mást jelent a szó...Pl. táncot, gyertyafényes vacsorát, virágot, intimitást lelki szinten. Nem vagyunk egyformák, de azzal jönni elő, hogy itt a válaszolóknak nincs párjuk, vagy rossz kapcsolatban élnek eléggé túlzás részedről.

Engem nem zavar ha valaki iszik néha-sokszor, nem teszem magam vele főleg azután ha megsért a saját házamban miután készültem a randira. Mehet inni a kocsmába, vagy szórakozóhelyre nélkülem. Pont.

máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
83%

41-es nőként mondom egy páromnak se volt otthon ital, és nem is volt nekik fontos, ahogy nekem sem!

Nem mindenkinek a pia körül forog minden gondolata ahogy a kérdezőnek és neked is! Most is ingerült vagy, biztos ittál már most is! Inkább kezeljétek a függőségeteket ne pattogjatok!

máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
9%

43"hogy itt a válaszolóknak nincs párjuk, vagy rossz kapcsolatban élnek eléggé túlzás részedről..hol állítottam ilyet? Megkérdeztem kinek mi van és várom a válaszodat neked is. És a gyertyafényes vacsora mellé ha már említed akkor egy pohár tejet szoktak inni.. Nyilván nem egy pohár bort, ilyet nem is láttak még.


44..ha az évi 5-6x ivás azt jelenti neked akkor oké. Esetleg szövegértés mond valamit? Én egy konkrét dologra reagálok ahol a bor is téma lett ezért írok róla és nem azért mert körötte forog a föld. Neked forog a körül, hogy másnak nem lehet más elképzelése mint neked mert csak az a normális. És mitől vagyok ingerült? Mert feltettem egy kérdést? Vagy leirtam a nézetemet? Csak mert sokan leírták, tele van ez a fórum ingerült emberrel.

máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező, ha ezen fennakad egy pasi akkor örülj neki, na meg legalább tudjuk azt is, hány incel irkál ide mert, hogy a legtöbbnek ako írt nincsen nője arra fogadni mernék." - Te írtad 25-ként!



De teljesen mindegy, nem a bor a lényeg, te neked az nem tudom miért. Az a fontos, hogy a kérdező képes volt lehurrogni azért, hogy nem volt otthon a pasinál rendes ital!!!


Nem járnak, nem a legjobb haverja, hogy ő ilyesmit mondjon bárkinek is aki jóformán idegen! Illetlenség. Mi nem érthető ezen? Be kellett volna fognia és hazamennie.

máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
0%

“Nem tudom, ha én ennyire remegnék a piáért akkor vinnék egy üveg bort és nem ilyen hisztit vágnék le.“

Itt inkább a kis úrizalo kis majom állt a lányba, mert elkezdet szarkasztikusn bele állni. Normális férfi mondta volna hogy semmi baj ugorjunk le a helyi kis boltba egy üveg borert.

máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
96%

Mielött végigolvasom a sok hozzászólást: én is hazaküldtelek volna.

Képzeld, létezik olyan ember, akinek a lakásán nincs alkohol, például én is. Annyira antialkoholista vagyok, hogy még a szagát sem bírom, és ennek megvan az oka. Soha életben nem vetemednék arra, hogy boros üveget vegyek a kezembe és azt ki is nyissam. Nem értem, miért lenne ez magától értetödö, hogy van otthon "rendes" ital. Nekem az üdítö, a tea meg az ásványvíz a rendes ital, nem az alkohol. 110 %-ban igazat adok a pasinak, és még udvarias is volt. Te voltál a bunkó, vendégségben megköszönöm, amit kapok, és nem a pofákat vágom, ha valami nem tetszik. Megérdemelted és remélem, hogy elgondolkodsz rajta.

máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%

Hát engem mondjuk nem izgatna, annyira hogy sírjak miatta 😂😂

Kimondod amit akarsz, van is véleményed, kuka a pasinál.

A csendes csicska nőket szeretik .

Állítsunk is neki szobrot mert süteményt sütött 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
#49 ez elég túlzás. Gondolj mi lett volna fordítva. Ha a nő vendégeli meg a pasit, süt süteményt, aztán a pali elkezd követelőzni, hogy ő piát akar, milyen vendéglátás az, ahol nincs alkohol. Ez nagyon gáz, nem igények kimondása, hanem követelőzés és hiszti, azon túl hogy a másik készült, és próbált a kedvében járni a sütivel. Mondom ezt feminista nőként. A feminizmus nem a taplóságot és a rossz modort jelenti.
máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!