Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
73%
Férfi vagyok, alkoholnak a házban helye nincs!!!
máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
96%
Te mint vendég, mit vittél neki?
máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is totál igaza van a srácnak. Én iszok alkoholt, de én sem tartok itthon, mert minek? Nem kötelező mindig inni és szerintem te vagy a gáz, hogyha egy vacsit nem bírsz ki bor nélkül.
máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
84%

"Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit."


Milyen alkalmakkor? Randikon? Most te mindenegyes randin iszogatsz, vagy micsoda? Akkor tényleg függő vagy mint írta a tízes.

Te lógsz ki és nem az aki nem piel mint a kefekötő. El vagy tájolódva nagyon, gondolom a pálesz (ha már rendes italkát emlegettél), vodka satöbbi elvette az eszed, vagy abból nyersz önbizalmat és akkor mászol ágyba a férfiakkal mint írta valamelyik válaszoló. Hát ez ultra gáz szó se róla. Ne is kérj elnézést tőle, úgyse van esélyed ezek után és inkább stoppold a piálást.

máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
87%
Énis a pasasnak adok igazat. ! Örülj neki,hogy illedelmes volt és meghívott,te meg kritizáltad a háztartását. !!!!
máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
86%
Várna tèged sütivel, vendégelne ám meg a bánatos f...szom...
máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem mentél be egy kocsmába hazafelé menet?
máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
92%

Kegyetlen vagy.


Van bőr a pofádon, csodálkozom, hogy nem szakadt rád a plafon.

Mellesleg nem alázott meg téged, inkább te őt és persze saját magadat is. Sajna így van ez ha valaki alkohol nélkül nem tud meglenni.

máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Más otthonába mentél vendégként, randi nem randi tök mindegy, ne akard már megszabni, hogy ő mit tartson otthon, mit hogy csináljon. Ráadásul még pofákat is vágtál, ahogy írtad, nagyon illetlen viselkedés! Nálam sincs alkohol csak úgy itthon mert minek? Ha nem iszom, issza meg valaki, miért tároljam feleslegesen? Egyrészt, másrészt nem tudom hanyadik randevú volt, de nem is kellene alkoholt fogyasztani randikon, de ez pedig az én véleményem.

Szó mi szó, az úrnak volt ebben igaza.

máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
96%

Ha nálad az udvarias megvendégelés azzal egyenlő, hogy piával kínál, szerintem nincs fogalmad az udvariasság szó fogalmáról. Akkor lett volna udvariatlan, ha semmivel sem kínált volna meg, ő pedig készült is. Nőként mondom, manapság nem sok férfi készít sütit egy nőnek.

A rendes ital pedig nem, nem az alkohollal egyenlő, mégcsak nem is csapvízzel kínált, hanem üdítővel!

máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!