Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőt választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok, férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van hatással az ízlésre a mai divat.

2023. júl. 9. 06:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
34%
A body positiv legnagyobb hibája, hogy az elzsírosodott testet normálisnak akarja beállítani. Itt is, 75 kg mint teltkarcsú. Jó vicc. Egy átlag magasságú 70-75 kg-os nő elhízott. (Persze, van izom is a világon, de valljuk be a világ egyik legelhízottabb országa vagyunk, nem az izom a sok a többségen...) Ez nem ízlés dolga, hanem orvosi tény. A csontjai plusz terhet cipelnek, a légzése nehezebb, a hormonjai valószínű nincsenek rendben, terhesen nagy valószínűséggel cukorbeteg lesz, stb. És igen, esztétikailag sem szép, de nem emiatt kéne aggódnia leginkább. És nem kéne leszólnia azt, aki nem beteg. Ugyanis az elhízás betegség. A koplalás meg a beteges túlevés között pedig vannak szintek. Nem az 50 kiló alatti csajok a népszerűek, mert az meg a másik véglet. Hanem a normál súly. Ami 165 cm-hez valahol 50 és 70 között van. De inkább 55 és 65 között ha nem egy izmos sportolóról beszélünk.
2023. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
17%

“Nem az 50 kiló alatti csajok a népszerűek, mert az meg a másik véglet.”


Pontosabban azok a legnépszerűbbek…kb. az összes instamodell csaj is annyi, nem véletlenül.

2023. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
77%

83

Ezek a csajok nem 50 kg alattiak, vagy ha igen, akkor szuper alacsonyak.


Az izmos fenék, nagy mellek, szexi combok többnyire nem a csontsovány nőkhöz tartoznak. Az ismerősi körömböl ezek az igazán szexi csajok 165-170 centihez kb 50-60 kilók.

2023. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik szemelyisege jobban megfog.
2023. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
0%

#84 elmondom neked, hogy én voltam/vagyok fizetős lány 45 kg-san és most 51 kg-san is, izmosabb combbal, kerekebb nagyobb fenékkel és sokkal nagyobb forgalmam volt 45 kg-val. Pedig én is azt hittem, hogy a férfiaknak a formásabb nők jönnek be, hát többségében nem.


Bár az is lehet, hogy csak a válság miatt esett vissza a forgalom :D

2023. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

81

Az összes. XD

2023. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
78%
#85 A merítésed nem reprezentatív a társadalomra nézve. Akik krváznak, azok valószínűleg alapból jobban gerjednek a kiszolgáltatottságra, amihez stimmel a kislányos, fejletlen alkat. Azért a normális többség nem prostizik rendszeresen, és nem a kislány testre bukik. Én most vagyok 50 körül 165-höz, és kb minden férfi azt mondja hogy túl vékony vagyok, pedig ahhoz képest még van seggem-mellem is valamennyi. Mikor olyan 55-57 körül voltam, sokkal több bókot kaptam, többen néztek.
2023. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
33%
#87 mi a tököm lehetne ennél reprezentatívabb? Persze most magyarázd be, hogy valójában minden férfi a tehén alkatra gerjed, csak pisztolyt tartanak a fejükhöz, hogy mégis a vékony lányokért fizessen akár nagy összegeket is. Biztos ez a magyarázat, véletlenül sem az, hogy az jön be leginkább nekik.
2023. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!