Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőt választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok, férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van hatással az ízlésre a mai divat.

2023. júl. 9. 06:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 A kérdező kommentje:
70. Akkor legyen 65 kg, hogy mindenki boldog legyen.
2023. júl. 9. 08:57
 72/88 anonim ***** válasza:
81%
Nem érted hogy nem kell mindnekinek koplalnia??? Ez olyan, mi tha a kismellű nők minden nagymellű nőre azt mondanák, hogy "szilikoncsöcsű". Tényleg képtelen vagy felfogni, hogy egyesek így születtek? Jézusom...
2023. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
81%
Tök mindegy, ki erőlteti, és miért...Te azt nem tudod elfogadni, hogy felnőtt emberek kiforrott ízlésük alapján mondanak véleményt, és ez ütközik a Tiéddel.
2023. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkozz már bakker, a tinilányok 80%-a full vékony, szerinted azért, mert mind koplal? Dehogy, csak genetikailag fiatalkorban vékony a legtöbb ember, függetlenül attól, mennyit eszik. Aztán van, akinél ez egész életen át megmarad, más hízékonyabb lesz. Vagy van, aki alapból is erős testfelépítésű és a büdös életben nem lesz “pici vékony” teste, koplalhat akármennyit.
2023. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
81%
180 centi vagyok, 62 kg, szültem már egy kisfiút. Szép az arcom, viszont a hasamon a bőr például megnyúlt kicsit, és striás is lettem. A cickóim sem olyan feszesek már, a szoptatás miatt. Ennek ellenére nem irigykedem senkire, mert az nem visz előre. Sőt, még meg is nézem a nagyobb melleket 😀
2023. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
69%

72

Nem értelek. Az előbb eldicsekedtél vele, hogy a lábaid előtt hevernek a férfiak, most meg hisztizel, hogy erőltetik a vékony alkatot.


Vagy verjed a szád arra, hogy mennyire imádnak a férfiak, vagy vinnyogjál amiatt, hogy irreálisok az elvárások a testsúly tekintetében. A kettő együtt nagyon nem megy.

2023. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik értelmesebb. Nekünk férfiaknak az is számít.
2023. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
81%

Nem sokat ér ha vékony a nő, ha nem szép az arca. Ezt tudom magamról.

Én genetikailag vékonyabb testalkatú vagyok (53-55 kg), de nem szép az arcom. Úgyhogy nem sokra mentem azzal hogy vékonyabb vagyok. Azon kívül hogy csak szexre akarták volna használni a testem, de köszi én abból sosem kértem (inkább élek egyedül).

És a vékony test sem jelent önmagában semmit, mert attól azon a testen lehetnek különféle bőrhibák is. Ruhában szép, de mi van alatta?

Arról nem is beszélve, hogy lehet egy nő bármennyire szép ha elviselhetetlen a személyisége. Nem minden a testsúly , meg a d_gás (legalábbis azoknak akik nem ösztönlény szinten mozognak)!

2023. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány kiló vagy?
2023. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
81%

"Na mindegy, kiderült számomra hogy tényleg ez a helyzet.

Lehet a lány vékony, nem számít hogy szép-e az arca, mert csak a test számít. :D

Tőletek gondolom zacskót is lehetne húzni a fejére."

Nagyon nem ez a helyzet.

Vékony (sovány, 170 cm, <50 kg) vagyok, mellé ronda arcú - bizony utóbbi is rengeteget számít. Nem, nem tartják elfogadhatónak olyan alapon (sem), hogy jól van, majd legfeljebb zacskót húzunk a fejére. Az alkatom velejárója egyúttal a laposság, elöl deszka-hátul léc jelenség, ez sem nyerő. Teljes mértékben sikertelen vagyok, max. az olyan alakok választanának, akik annyira szörnyűek, hogy rajtam kívül senki nem "jut" nekik.

2023. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!