Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőt választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok, férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van hatással az ízlésre a mai divat.

2023. júl. 9. 06:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 A kérdező kommentje:

Na mindegy, kiderült számomra hogy tényleg ez a helyzet.


Lehet a lány vékony, nem számít hogy szép-e az arca, mert csak a test számít. :D

Tőletek gondolom zacskót is lehetne húzni a fejére.



Pedig hittem benne, hogy nem csak a külsőségek számítanak. Aztán a nők vannak szidva, hogy felszínesek. Bakker.. :)

2023. júl. 9. 07:52
 12/88 A kérdező kommentje:
Ebből csak arra akartam következtetni, hogy az Incelek által emlegetett Blackpill nem is a nőkre igaz, hanem a férfiakra magukra! :D
2023. júl. 9. 07:53
 13/88 anonim ***** válasza:
69%
10: Miért lennék eltévedve? És ezen miért kell megsértődni? Azt csak úgy mellékesen, hogy "sem".
2023. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:

13. Aki telt karcsú, mondjuk hogy cicis, popsis, az hol szilikon?


Csak ámulok, hogy lehet ilyen butaságokat írni xD

2023. júl. 9. 07:55
 15/88 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, te mégis mi a francról beszélsz? :D

KÜLSŐ paramétereket adtál meg, aztán besértődsz, hogy a válaszolók ezek alapján választanak. Ugyanazt csinálod, mint az incelek.

2023. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy sok férfi panaszkodik itt, hogy vékony a nő és szép, de az ágyban nem annyira nyitott.


Nem egy ilyet olvastam, egy kedves barátom is ezt mesélte.


Szóval talán van alapja ennek az egésznek.

2023. júl. 9. 07:56
 17/88 A kérdező kommentje:
15. Nem sértődtem meg, szimplán sokkoló, hogy aki teltkarcsú, annak szilikon mellé van?
2023. júl. 9. 07:56
 18/88 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy kérdező, honnan a bánatból tudnánk, hogy egyénileg mennyire tarthatnánk téged vonzónak? Ez egy anonim felület, fotót (nyilván érthető okoknál fogva) nem linkeltél.


Én nő vagyok, vékony, és igen, sikerem van a férfiaknál, mert szép az arcom.


De miért ne lehetne sikere egy teltkarcsú, szép arcú lánynak is? Miért csak vagy ez, vagy az?

2023. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
37%

16

Áh, szóval te külső alapján ítéled meg az embereket. Ha vékony a csaj, biztos rossz az ágyban. Kicsit felszínesnek tűnsz.

2023. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
35%
17-es: Nem azt mondta, hogy szilikonmelle van, csak megemlítette, hogy neki az sem tetszik. Mit nem értesz?
2023. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!