Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőt választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok, férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van hatással az ízlésre a mai divat.

2023. júl. 9. 06:57
A kérdező szavazást indított:
Modell alkatú nő, átlagos arc, szexuálisan nem annyira aktív
Teltkarcsú nő, formás fenékkel és cicikkel, szép arc, szexuálisan eléggé aktív
Más opció, leírom
37 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 Noren1989 ***** válasza:
40%
Termeszetesen azt, amelyik jobb az agyban!
2023. júl. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
61%
Jellemzően leírásra egyértelműen a másodikat, de ránézésre az elsőt választanák.
2023. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:
2. Miért? Esetleg kifejted kérlek?
2023. júl. 9. 07:09
 4/88 A kérdező kommentje:
1. Akkor kérlek szavazz a hármasra, mert így nem releváns hogy csak egy szavazat van. :(
2023. júl. 9. 07:19
 5/88 anonim ***** válasza:
68%
A kettő között. Engem zavar, ha túl szép az illető, legyen átlagosan szép, természetes, de inkább vékony. Az hogy formás mell és fenék nekem nem jelent sokat, jobban tetszik a kicsi. De ez ízlés dolga, másnak meg más tetszik, sok nőt csúfolnak akik "elöl deszka hátul léc", nekem meg pont az az esetem.
2023. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

5. Szerinted mennyire befolyásolja ezt az, hogy manapság az a divat, ha valaki ilyen vékony?


Pedig úgy tűnt, hogyha valakinek formás melle vagy feneke van, az jó pont.


Akkor mégsem jó?

2023. júl. 9. 07:34
 7/88 anonim ***** válasza:
52%

Hát nyilván az, hogy ki mennyire aktív az ágyban nincs ráírva az emberekre, tehát jó esetben ez nem lehet szempont választásnál. Max utána annál, hogy maradok-e vele hosszabb távon kapcsolatban.

Külső alapján meg a vékonyat. Nekem az elhízott emberek arcra sem tetszenek, tehát a szép arc alapból sántít. Mármint oké, a leírásban teltkarcsú van, kéne egy fotó hogy az mit takar. Ha mondjuk Palvin Barbi alkatot, akkor persze második. Ha egy elhízott nőt, aki azért kéne vonzó legyen mert a mellén meg a fenekén is van plusz háj (tehát nagyobb), akkor ő nem tudna tetszeni.

2023. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
57%
6: Nekem sosem tetszett az aki nem vékony, már iskolásan sem. De a "vékony" számomra tág fogalom, mert lehet csontsovány is, de átlagos is. A telt nekem sosem tetszett, ezen a divat nem változtat, ugyanúgy ahogy az idom méretek is. Nem szeretem a szilikont sem, sosem vonzott.
2023. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, akiknek a vékonyabbak jönnek be, azok le lettek pontozva 🤣🤣
2023. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

8. Nem szilikonról van szó.

Nagyon el vagy tévedve.

2023. júl. 9. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!