Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőt választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok, férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire van hatással az ízlésre a mai divat.

2023. júl. 9. 06:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

19. Nem, azok alapján amiket hallottam.



18. Örülök :)



De itt nem én vagyok a felszínes, hanem a szavazók.


Csak kérlek ne mondogassátok azt, hogy a nők felszínesek, mert ellenkezőleg.

2023. júl. 9. 08:00
 22/88 anonim ***** válasza:
61%

17: Miről beszélsz?! Nem ezt írtam. Olvasd már amit utána is írok, ne csak az az egyet!!

Érts már meg, hogy a méretre írtam, és nem a kettőt keverem össze.

Egy bizonyos méret fölött nem tetszik, akár természetes, akár csináltatott. Ennyi.

2023. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
59%
Gondoltam, hogy ismét le leszek pontozva 🤣
2023. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:

23. Senki nem pontozott le téged, nem tudom miért kell ezt hajtogatni.


Ha nem szeretnél érdemben válaszolni, ne tedd. :)



De a végeredmény ugyanaz. Mindenki felszínes itt, de ez nem is a nőkre jellemző, hanem a férfiakra.


:)

2023. júl. 9. 08:02
 25/88 anonim ***** válasza:
12%
Mihez képest nem felszinesek a nők? :D A nők a magasságot nézik, ez köztudott, azon nem lehet változtatni pl... más dolgokon igen... még anyagi helyzeten is.
2023. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
66%

21

Banyek... A nők MEGJELENÉSÉRE vonatkozó információkat adtál meg, majd behisztizel, hogy milyen felszínesek az emberek, amiért a nők MEGJELENÉSÉRE vonatkozó információk alapján döntenek. Kiscsillag, TE hoztál létre egy olyan dilemmát, amelyben a telt és a vékony nők közt kell választani. Ne lepődjél már meg, hogy az emberek a saját ízlésük szerint választanak. Értjük, hogy fáj, hogy a férfiak jelentős része a vékony nőket szereti, de próbálj meg napirendre térni efölött. Vagy esetleg fogyj le, ha ennyire zavar.

2023. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező egy incel provokátor, aki nőnek adja ki magát 😀
2023. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:

26,27


Dehogy fáj, igazából jót mosolygok.


Nő vagyok, csak kíváncsiságból írtam ki. De nem csalódtam igazából.. 🤪🤗

2023. júl. 9. 08:05
 29/88 A kérdező kommentje:

29. Egyik sem, nyugodj meg.


Értem nagyon sokan rajonganak, nincs szükségem random emberektől megerősítésre, tudom hogy jól nézek ki. :)

2023. júl. 9. 08:08
 30/88 anonim ***** válasza:
40%

Volt modell alkatú és szép arcú barátnőm, aki az ágyban szörnyű volt. Eleve ritkán kívánta és ott is csak tök alap, egyszerű, lassú dolgokat. Hát, hiába volt szép, hiába indított be a kinézete, egyszerűen kiábrándító volt a szex.

És voltam teltebb nővel, akiből áradt a szexualitás. Sokkal jobban imádtam! Mindent akart és mindenhogy, random helyeken is egymásnak estünk.

2023. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!