Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy személyiségre mind szimpatikus és korban is passzoltok.


A: 180 cm magas, vállig érő platinaszőke egyenes haj, zöld szemek. Vékony alak, kisebb mellek és fenék.


B: 170 cm magas, váll alá érő göndör sötétbarna haj, barna szemek. Telt, husis alkat, van pocakja de nagy melle és feneke van.


C: 160 cm magas, derékig érő hullámos világosabb vörös haj, kék szemek, kicsit szeplős arc. Átlagos alak, közepes mellek, nagyobb fenék.


Aki szeretné, indokolhatja is a választását.



2022. dec. 26. 11:54
A kérdező szavazást indított:
A: a magas szőke
B: a telt barna
C: az alacsony vörös
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
A többség az alacsonyat választaná akár vékony, akár átlagos testalkatú egy 180 cm magas és/vagy egy kövér nővel szemben. De szerintem ez számodra sem meglepő.
2022. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Felhuznam mindegyiket
2022. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Ebből a magasság és a szemszín nem változtatható, de abban nem vagyok válogatós. Az összes többi módosítható.
2022. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis vörös filigrán nőket kedvelem. A 176 centimmel alapból nem kezdek 180 feletti bombanővel.
2022. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
alapból a vörös haj az ideálom, de a többi egyébként se jön be, szóval őt
2022. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#2-esen beszakadtam :D legalább őszinte.

Én nekem a B illetve a C játszik. A 175cmmel szóba sem jöhet magasabb nem mintha engem zavarna de egy 180-as lány észre sem venne :D

De a barna hullámos váll alá érő haj kék szemmel közepes mindennel best ever.

2022. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyértelműen C, de lehet magasabb is (10-15 centivel).


Ha megtanultam valamit az életben, az az, hogy a kicsi pocak soha nem kicsi pocak, hanem baszott nagy bél.


A magas nőnek a stílusa sem tetszik nemcsak a magassága. Sem a vékony alkatot, sem a platinaszőkét, sem a rövid hajat nem csipázom.

2022. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

,,Ha megtanultam valamit az életben, az az, hogy a kicsi pocak soha nem kicsi pocak, hanem baszott nagy bél."


Ezt én is itt a gyakorin tanultam meg. Kis pocak, nem kell a nőknek. Aztán megmutatja a hasát, és akkora mint egy póké. +5-7 kiló felesleg szerintem senkit sem zavar, na az lehet pici pocak, de a 25 kiló felesleg már nem pici pocak, hanem bél.

2022. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
C, azt érzem legnőiesebbnek.
2022. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Remélem ilyen az a vörös hajú lány, mint ezek itt.


[link]

2022. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!