Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony férfiak tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak tőlük alacsonyabb lányok közül választanak inkább?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, akinek a szemöldökéig ér a szemem, és elgondolkoztam, hogy milyen lányt tudnék hozzá elképzelni, és igazából rájöttem, hogy semmilyet. Ha tőle alacsonyabb csaja lenne, szerintem az viccesebb lenne, mert úgy néznének ki mint egy összement ovispár- ennél még szerintem jobb a Tom Cruise Katie Holmes-os felállás.


Írhatnának ilyen 168-170 körüliek.


2014. júl. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem idősek ők már neked? :D
2014. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fogok még magasabb csajt keresni, de nagyon alacsonyabbat sem, leszarom az egészet.


18/F 167

2014. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én alacsonyabbakat, mivel ilyen magas tetűláda felszínes bunkó r1ngyó, aki így gondolkodik, nekem nem kell :D
2014. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te most tényleg élvezed azt, hogy mások nyomorából gúnyt űzöl?? Én is alacsony vagyok a 170cm és elég sok nőtől kaptam kosarat emiatt, sajnos kezdem azt képzelni, hogy egyre több az ilyen rosszindulatú nő, aki sportot űz ebből. Hát ennyi örömed legyen az életben.
2014. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából tetszik nekem ez a fiú, és ha nem zavarná, hogy kicsit magasabb vagyok akkor én lennék a legboldogabb a világon. talán
2014. júl. 7. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy 160 centis csaj nem fog alacsonynak érezni egy 170 centis pasit. És szerintem az ilyen pasi is alapból úgy választ, hogy azért még lefele nézzen a csajra.

Én kicsit magasabb vagyok, 175, de pl eddig én is mindig 170 alatti csajokat néztem ki, mert valahogy őket tudom csak elképzelni magam mellett.

Most mindehhez azért hozzáteszem, hogy egyszer volt egy velem egymagas barátnőm is, szóval ez azért nem szentírás.

2014. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!