Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy az látható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az látható, hogy manapság 10 ből 7 (kb) fiatal pár esetén majd mindig a fiúk néznek ki jobban a lányok kevésbé? Tisztára monopol helyzetben vannak a lányok és ők választanak maguknál jobb külsejű (hasonlítás) fiút?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 08:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2014. máj. 31. 08:20
 2/21 anonim ***** válasza:
Fiú ill. férfi vagy, és ezzel akarod magyarázni, hogy neked nem jut senki?
2014. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2014. máj. 31. 08:22
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát ők pl. pont összeillenek. Mindkettő olyan tök átlagos.
2014. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem magyaráztam semmit, csak kérdeztem.
2014. máj. 31. 08:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Mármint az első :D

De amúgy van egy csomó ellenkező példa is. Kereskedelemben dolgozom, egész nap emberek közt vagyok, és szerintem inkább fordítva van.

2014. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki azt írná, hogy biztos a jellemük miatt vannak együtt, akkor rákérdeznék. Miért csak a rondább, vagy kevésbé szép lányoknak van olyan jellemük, hogy helyesebb pasit fogjanak, és a rondább srácoknak miért alig van olyan jellevonásuk, hogy szép lánnyal legyenek együtt?
2014. máj. 31. 08:25
 8/21 anonim ***** válasza:

Hol vannak azok a csodaszép lányok, akik nem találnak senkit, pedig rendkívül szeretnének?


Nem igazán jellemző, szerintem.

Illetve akinél mégis, ott az igények magasak, avagy nem minden a külső.

2014. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert esetleg az átlag alatti lányok könnyen elérhetőek egy jó férfinak, és szex-szex alapon neki az laza, sőt a lány még lehet ezért több mindent is belead, hogy megtartsa a férfit.


Az átlag alatti férfiak meg általában állandóan sírnak, hogy ez rossz, meg az rossz meg stb.

Esetleg ez lehetne.

De mondom hogy annyi ellenkező esetet látok, hogy emiatt nem gondolom hogy bármi következtetést le lehetne vonni akármiből is.

2014. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hat en ezt nem vettem eszre. Talan jobban szemet szur neked ha igy van. En kb ugyanannyiszor latom a forditott felallast
2014. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!