Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy az látható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az látható, hogy manapság 10 ből 7 (kb) fiatal pár esetén majd mindig a fiúk néznek ki jobban a lányok kevésbé? Tisztára monopol helyzetben vannak a lányok és ők választanak maguknál jobb külsejű (hasonlítás) fiút?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én se vonnék le ebből messzemenő következtetést, mert én meg sokszor láttam olyan párokat, ahol a lány nagyon jól nézett ki és a férfi kevésbé. Valahogy nem a külső számit, meg a csunyát is szépnek látjuk ha szerelmesek leszünk.
2014. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 piriiiiii ***** válasza:
63%
Szerelemről még nem hallottál, mi?
2014. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

ennél a 2-nél annyira remek a fiú? :DD Szerintem nem, sőt az elsőnél a lány még aranyosabb is.


Amúgy ja, szerelem. Azok a lányok akik nem ribi kinézetűek, általában nem is úgy viselkednek. Nem tudom az én barátommal ez hogy van, mindig úgy gondoltam a világ legjobbja, és minden csaj őt akarja, aztán én kerültem mellé. Nem tudom hogy szép vagyok-e, a szsépség relatív. Amúgy azt se gondolom, hogy neked bármelyikük boldogságához közöd lenne.

2014. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra gondoltál esetleg, hogy ezek az emberek tetszenek egymásnak? Mit számít az, hogy szerinted nem illenek össze mert az egyik jobban néz ki a másiknál? -.-
2014. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tegnap koncerten voltunk, nyilván sok csajt láttam. Haza felé mondtam is a paromnak, hogy őszintén sajnálom az értelmesebb fiúkat ugyanis szinte nincs is jobbacska nő. .. vagy elhízott, vagy csúnya, vagy ki van kenve mint egy bohóc..
2014. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom más is észrevette ezt, amit én.
2014. máj. 31. 13:07
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

"Mi az oka, hogy az látható, hogy manapság 10 ből 7 (kb) fiatal pár esetén majd mindig a fiúk néznek ki jobban a lányok kevésbé?"



az ok: a muff (sajnos) értékesebb(nek tűnik) és ők választanak. 1 ronda nő is kaphat jó pasit, mégha csak 1 éjszakára is, de 1 ronda pasi csak a "húzzál el"-t kaphatja.


a nők közül mindenki labdába rúghat, míg a fickók közül csak a felső 5%


és a fickók 5%-a húzogatja a nők 95%-át.


nyíltan, vagy titokban de így van.


az "átlag" (tehát a nem gáz) is mehet a vérbe. csak a jóképű a nyerő...


ez folyik a csapból, ezt hallod az utcán, ez megy a filmeken is....

2014. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Valahogy nem a külső számit, meg a csunyát is szépnek látjuk ha szerelmesek leszünk."



ezzel a dumával kit akarsz átbaxxni? a csúnyát (vérmérsékletedtől függően) elzavarod, elutasítod, nem belezúx.


(direkt írtam x-el :))

2014. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
B @ szod más is észrevette? Itt olt a nép nagy része.. Arra persze semmi reakció mi? Csak próbálod magadat igazolni.
2014. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
aqer, te meg egy igazi gyökér vagy. Itt sírsz állandóan a fejedből előkapott h ü ly e statisztikákkal. Ha ez úgy lenne ahogy írod, az elég durva lenne. Szerintem több helyen is gond van az agyadban, nem is próbálom felsorolni.
2014. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!