Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony vagyok és csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagyok és csúnya arcú, mi értelme egyáltalán így létezni?

Figyelt kérdés

Minden barátom magasabb és helyesebb mint én. Szinte beleőrülök, hogy nekik alig kell megmozdítani a kisujjukat, és mindig simán lesznek nem is akármilyen barátnőik, engem meg észre sem vesznek a lányok. Én is szeretném átélni, amit ők, szeretnék tetszeni valakinek, aki nekem is tetszik, de én mintha nem is léteznék.

Annyira értéktelennek érzem már magam, az életkedvem is teljesen elmegy ettől.


2014. júl. 2. 17:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem foglak hitegetni. Aki vonzóbb, az mindig előnnyel indul az ellentétes nemű egyedeknél.
2014. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora probléma.. vannak alacsony lányok is a világon és a külső nem a fő szempont.
2014. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Az alacsonyabb lányok is inkább a magasabb pasikat akarják.

Az meg nem igaz, hogy a külső nem fő szempont, ismerkedésnél talán a legfontosabb.

Csak elég rossz érzés úgy élni, hogy az embert folyamatosan mellőzik. Úgy értem, egyáltalán minek vagyok akkor én? Azért hogy mások jobban érezzék magukat, hogy ők nem ilyenek?

2014. júl. 2. 17:13
 4/30 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van!

De figyelj,ha nem gondolod magad egy vonzó egyednek és valóban nem vagy az akkor egy kicsit tedd le a mércéd,nyilván nem fogsz kelleni egy olyan csajnak aki a magas pasikra bukik,de hidd el lányokból is van olyan fajta,mint te,lásd a példámat :) alacsony vagyok,nincsenek hosszú vékony lábaim és sosem lesznek és van még vagy ezer csaj aki nem a tökéletes pasit vággya,persze hogy őt nézi meg ,mint ahogy férfiak is általában a jó nőket nézik meg.Előbb utóbb elfogynak a jó pasik és jó nők is és teret kapnak a nem tökéletesek :D gondolj erre mindig

2014. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen találnak csajt a barátaid, akkor legyenek a szárnysegédeid és szerezzenek neked is.
2014. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
3-as. Hát ne haragudj de engem ez nem nyugtat meg. Szóval végignézhetem, hogy mindenkinek összejön olyan lány, aki tetszik neki, én meg válogathatok az őáltaluk meghagyott "maradékból", akik szintén azért "választanak" engem, mert azoknak a pasiknak nem kellettek? Kicsit sem megalázó, tényleg.
2014. júl. 2. 17:17
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy,ha megkérdezhetem,hány cm magas vagy?
2014. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
173. A barátaim olyan 185-nél kezdődnek.
2014. júl. 2. 17:20
 9/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
23
2014. júl. 2. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!