Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony vagyok és csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagyok és csúnya arcú, mi értelme egyáltalán így létezni?

Figyelt kérdés

Minden barátom magasabb és helyesebb mint én. Szinte beleőrülök, hogy nekik alig kell megmozdítani a kisujjukat, és mindig simán lesznek nem is akármilyen barátnőik, engem meg észre sem vesznek a lányok. Én is szeretném átélni, amit ők, szeretnék tetszeni valakinek, aki nekem is tetszik, de én mintha nem is léteznék.

Annyira értéktelennek érzem már magam, az életkedvem is teljesen elmegy ettől.


2014. júl. 2. 17:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

És azt te honnan szeded, hogy ez az EGYETLEN életcélom? Írtam bárhol is ilyet? Imádom mikor a sok okos hozzáképzeli a saját fantáziáit.

Görcsös sem voltam, amíg nem éreztem úgy, hogy kimaradok valamiből. De mikor már minden barátomnak 5-ször összejött, nekem meg még mindig sem, akkor igen, elkezdtem némileg görcsölni. Milyen meglepő.

2014. júl. 2. 19:25
 22/30 anonim ***** válasza:

"Szinte beleőrülök,", " életkedvem is teljesen elmegy ettől.".


Ez pont elég ahhoz, hogytudjam, hogy neked csak ez számít. Ha mást is csinálnál a görcsölésen kívül, lenne értelmes hobbid, értelmes életed, már rég lenne valakid. De nincs, mert még erre sem vagy képes.

Én 170cm magas nő vagyok, az exem aki most már profi fotós 165cm magas.

Na most???

Idióta vagy, az a te bajod.

2014. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Maslow piramirsól hallottál már? A magasabb szintű szükségletekre (legmagasabb az önmegvalósítás) akkor tudsz rákoncentrálni, ha a lentebb lévők (legalul táplálék, biológiai folyamatok, fölötte biztonság, afölött emberi kapcsolatok, magad fontosnak érzése) már kielégültek.

Azt viszont nem tagadom, hogy amúgy ezt az élet kifejezetten fontos részének tartom, és azt is aláírom, hogy elég nehezen tudok felszabadult lenni, amíg úgy érzem, hogy én ezt sosem fogom elérni.

2014. júl. 2. 19:52
 24/30 A kérdező kommentje:
Emellett most nem mennék bele, hogy eddig miket tettem le az asztalra, de lenne mit írnom. Ettől viszont még nem érzem magam boldognak, csak büszke vagyok rájuk.
2014. júl. 2. 19:53
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekem is lenne mit írnom, Maslow pedig nyugodtanm beleülhet a piramisába, ha egyszerűen nekem nem a párválasztás volt sosem a legfontosabb, hanem mindig az első helyen állt az önmegvalósítás. Mindig erre törekedtem.

Ha komolyan annyit tettél le az asztalra, akkor esetleg kussolj, ne nyafogj, hanem éld az életed. Az ilyen búbánatos lóf>>éé$észokat senkise szereti. Pont ezért.

Én viszont befejeztem a vitát, már ha ezt annak lehet nevezni. Nagyon nem vagyunk egy szinten.

2014. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

" Maslow pedig nyugodtanm beleülhet a piramisába"


Hát szerintem sem vagyunk.

2014. júl. 2. 20:16
 27/30 anonim ***** válasza:

# 25


Te szerencsétlen, te nő vagy, neked nem is kell párt keresned, az a férfiak dolga!!! Neked kell élnek a kis életed, mert úgyis jönnek folyamatosan a pasik, te , fogd már fel, * mindig az ilyen ostoba nők!-.- se tudsz te milyen mikor mindent megteszel és akkor is csak azt kapod aképedbe, hogy ronda vagy vagy maradjunk csak barátok, szemben más,, egyéneknek meg jönnek anők, mert magasabbak, helyesebbek, de fele annyi energiát sem öltek a párkeresésbe. Sok fel sem tudja ezt fogni, milyen nehéz, csak meg a pofázás meg a kérdező leoltogatása, miközben te is k---a jó kapcsolatban élsz, gratula, nagyon okos egyed vagy.

2014. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Okosabb, mint te. Pláne, hogy az én életem, tudom milyen nehéz megfelelő párt találni. Mert bármilyen furcsa, a nőnek is keresni kell, mert állati sok az idióta tahó -te is az vagy, mert így beszélsz velem és a kérdező is-, nem olyan könnyű megtalálni a normális pasikat. Nekem szerencsére sikerült. Ja és csak hogy tudd, én többet udvaroltam az elején, mint ő nekem. Most fordítva van, de állati boldogok vagyunk együtt.
2014. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a jobban kinéző embereknek több kapcsolatuk van, a csúnyácskábbaknak meg kevesebb, de sokkal tartósabb és őszintébb is. Ergo érdemes kivárni, előbb-utóbb lesz majd valakid.
2014. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Légy valamiben - célszerűen ami amúgy is érdekel - nagyon jó. A sikerrel az önbizalmad is megjön, és az általad felvetett problémád is megoldódik.
2014. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!