Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők maguk, , felett" választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők maguk, , felett" választanak párt, aki mindenben jobb náluk?

Figyelt kérdés
Tehát többdiplomás, jó munkahellyel bíró nő csak orvossal, egyetemi tanárral, vezető mérnökkel áll szóba vagy nagyvállalkozóval stb? Mert akkor kihal a magyar lakosság, ha a szakmunkásnak nem jut pár.
2014. júl. 4. 11:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Igen.

Jut par a szakmunkasnak mert azért a többség nem diplomas.

2014. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Biztos van ilyen is, de ellenpélda is.
2014. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
A kisebbségi komplexusban szenvedők biztos, így legalább a párjuk által ők is "feljebb kerülnek a ranglétrán". De amúgy meg kétlem, hogy ez szempont lenne. Nekem jó munkahelyem lesz a barátomnak meg nem és valószínűleg én fogok többet keresni. Na és akkor...?
2014. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Nekem kettő diplomám van, és fontos, hogy majd ha lesz párom, akkor neki is legyen diplomája, de az, hogy milyen, az nem lényeges.

Amit a környezetemben tapasztalok:

1. A magasan képzett nő direkt szakmunkást vagy szakma nélkülit választ, mert így építheti a karrierjét, míg a férje vezeti a háztartást, neveli a gyerekeket, azzal érvelve, hogy ő úgyis kevesebbet keres.

2. A magasan képzett nő direkt elkerüli a szakmunkást vagy a szakma nélkülit, mert szellemi társ kell neki, akivel bármikor elbeszélgethet a klasszikus görög irodalom jelentőségéről vagy az alkalmazott nyelvészet kialakulóban lévő területeiről. Nekem is fontos a lelki-szellemi társ megtalálása, és az, hogy ne legyen probléma az, hogy többet keresek. Nem hiányzik az, hogy elnyomással és maradisággal próbálják kompenzálni a képzettségbeli különbséget, nekem ez nem hiányzik.

Másrészt nem értem, hogy a kérdezőnek, aki szakmunkás miért kell mindenáron többdiplomás nő, miért nem elégszik meg a szakmunkás nővel?

2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
"kihal a magyar lakosság, ha a szakmunkásnak nem jut pár." Amúgy ezt a címzetes baromságot honnan vetted? Nem halunk ki, ha nektek is elég jó lesz a szakmunkás nő.
2014. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

#4


Azért a mai egyetemisták kisebb részével tudnál ezekről a témákról szerintem kellemesen elbeszélgetni... Tanulni a többség egyetemre is csak "kötelességből" megy aztán örül, ha valahogy elvégzi többé-kevésbé időben. Nem kell túlidealizálni a diplomásokat sem, a többség közöttük is sötét. Műveltségért meg nem kell amúgy sem egyetemre menni, otthon egymaga is kiművelheti magát az ember.

2014. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Abban igazat adok neked, hogy én pl. a természetemből fakadóan vagyok művelt, mert szomjazok a tudásra, mindig kell valami új, amit megtanulhatok. Másrészt ez a fajta természet igen ritka, de valószínűleg a diplomások, doktoráltak között található meg nagyobb eséllyel, tehát az álláspontomon ez nem változtat.

Harmadrészt ha úgyis boldog-boldogtalan elvégzi az egyetemet, akkor nosza, neki lehet ugrani a feladatnak! Még csak diákhitelt sem kell felvenni, ha jól menő szakmunkásról van szó. Vagy lehet, hogy mégsem melegedő az egyetem? Nahát...

2014. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Én külsőre választok magam fölöttit, bár ezzel a környezetem nem ért egyet, szerintük egy szinten vagyok a srácokkal.


Ilyen tulajdonságok alapján nem tudnék, hogy diplomás meg munkahelye van, mert PhD-m van és jól keresek. Szóval nehéz lenne magam fölé lőni, max velem egyszinten levő lehet. De általában alattam levőkkel járok. Nagyon ritka, hogy ez befrusztrálja őket, bár azért nem napszámban dolgozó fiúkkal próbálok meg tőzsdéről beszélgetni.:D


28n

2014. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
8-as: Ezzel nincs is baj, mert valószínűleg nem az a fajta ember vagy, akinek fontos az, hogy szellemileg is egy húron pendüljetek, másrészt valószínűleg te magad sem lehetsz olthatatlan tudásszomjjal rendelkező ember. Így el tudom képzelni, hogy egy szakmunkással állj le.
2014. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Természetnek tartom, hogy egy többdiplomás, jó munkahellyel rendelkező csajnak azért már nem egy szakmunkás a szintje (akármilyen jóképű, normális, meg még képzettségéhez képest sikeres is).


Baráti körömben én is azt látom, hogy a sikeres 30-as diplomás középvezető, felsővezető csajoknak jellemzően fiatalabb, hozzájuk képest is jó megjelenésű, náluk kicsit szolidabb (de azért minimum egy multinál mérnök, közgazdász...) srácuk van, mert túlzottan határozott egyéniségük miatt csak ilyen férfival tudják kölcsönösen elviselni egymást. Azaz nem a náluk is pénzesebb, dominánsabb, öregebb férfiakra hajtanak.

2014. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!