Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők maguk, , felett" választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők maguk, , felett" választanak párt, aki mindenben jobb náluk?

Figyelt kérdés
Tehát többdiplomás, jó munkahellyel bíró nő csak orvossal, egyetemi tanárral, vezető mérnökkel áll szóba vagy nagyvállalkozóval stb? Mert akkor kihal a magyar lakosság, ha a szakmunkásnak nem jut pár.
2014. júl. 4. 11:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nyúl legyen a polgármester, kedves kérdező!:) Igen, nehéz eldönteni, hogy egy ilyen frusztrált ember mi alapján tarthat valakit okosnak. Gyógyszerész vagy? gratulálok a dr-i címedhez, amit én 10 év után kaptam meg, te 5 év után, és mégis ilyen arrogáns bunkó vagy.:D


Az, hogy a PhD semminek sem a csúcsa, akkor lehet utánam csinálni. Én azért büszke vagyok rá:)


A 11-est továbbra sem értem. Én pl. jártam nemrég egyetemistával, akivel tudtam a tőzsdéről beszélgetni, mégis alattam "állt" ahogy a kérdező írja, hiszen így van.

2014. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
El is magyarázom, hogy miért vagy előítéletes a nőkkel szemben: "Tehát többdiplomás, jó munkahellyel bíró nő csak orvossal, egyetemi tanárral, vezető mérnökkel áll szóba vagy nagyvállalkozóval stb?" Tehát a te világodban a nők csak pénz és haszonleső k***@k, és emiatt nem jut nő szegény szakmunkásoknak, akiket ezzel a hozzáállással szintén lesajnálsz. Gratulálok.
2014. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
21-es: És mégis jártál vele.
2014. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
De 21-es, amúgy tök igazad van, joggal hiszi, hogy semmit nem ér a PhD, mert gyakorlatilag hozzávágták. Nekem ilyen alapon 1,5 PhD-m lehetne az egyetemi tanulmányokkal aktívan eltöltött idő alapján. Röhej.
2014. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nekem csak kis dr cím jár, neked a 10 év után (5 év egyetem és 3 év doktori, ami szinte mindig 5 lesz) nagy Dr. cím jár. Az azért komolyabb titulus. De ez engem nem érdekel.
2014. júl. 4. 12:55
 26/39 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál, kérdező. Van nőd, vagy nincs, és ezért nézel le minket, képzetteket?
2014. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Azért a tőzsde annyira nem bonyolult dolog... Én speciel már gimnazistaként is eléggé értettem hozzá.

Kérdező: ismerek "egyszerűbb" embereket, sokuknak van barátnője, komoly kapcsolatban élnek. Nekem, jogászként, pedig nem igazán sikerül ilyet találni. Nem ettől függ.

2014. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

kérdező, ez nem igaz. a nagydoktori akkor jár, ha majd publikálok eleget, meg ilyesmi, mondjuk úgy 60 éves korban, előtte nem jár. Most csak a kisdoktori, tehát egyenlő annak a végzettségével, aki gyógyszertárban eladó. dr. eladó.:))


11-es: mégis jártam vele, ezt is írom! hogy járnék olyannal, aki alattam áll (a kérdező hülye megfogalmazásában), de azért ne legyen már szakmunkás, akiben akarat sincs tanulni/fejlődni. Nem igaz, hogy nem érted meg...

2014. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

28-as: Megértem, tudod, nem vagyok hülye, csak nem tudom átérezni, de hát nem is kell átéreznem, mert nem vagyunk egyformák.

Dr dilemmához: Nem mindig volt ez ám úgy, hogy egy gyógyszerészhez is hozzácsapták a doktori címet, ezt pár évvel ezelőtt hozták be: [link]

Így persze, hogy semmit nem ér a szemedben, mert te semmi extrát nem teljesítettél, hogy dr. legyél.

2014. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

igen, emlékszem mekkora felháborodás volt az orvosok körében, hogy az eladók is kapnak doktori címet. tényleg felháborító egyébként. na mindegy.


amúgy: az a bajod, hogy nem vagyok tudásszomjas ember szerinted, mert jártam már egyetemistával? ha az ember már ennyire képzett, mint én, nagyon nehéz felettem "állóval" egyáltalán találkozni is. Főleg, hogy ilyen fiatal vagyok, nem 40 éves.

2014. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!