Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők maguk, , felett" választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők maguk, , felett" választanak párt, aki mindenben jobb náluk?

Figyelt kérdés
Tehát többdiplomás, jó munkahellyel bíró nő csak orvossal, egyetemi tanárral, vezető mérnökkel áll szóba vagy nagyvállalkozóval stb? Mert akkor kihal a magyar lakosság, ha a szakmunkásnak nem jut pár.
2014. júl. 4. 11:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Na és mi van a többszörösen doktorált nőkkel? Ők már egyenesen a gonosz földi helytartói, ha nem akarnak leállni egy szakmunkással, igaz?
2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Én pl. jártam nemrég egyetemistával, akivel tudtam a tőzsdéről beszélgetni, mégis alattam "állt" ahogy a kérdező írja, hiszen így van."

Ha azon az egyetemen oktatsz, ahova jár, akkor ez bizony ciki. Legalábbis szerintem. Nem voltak rád a többi doktoranduszok/oktatók/professzorok vevők?

2014. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

nem, miért gondolod, hogy oda jár? amúgy nem tanítok, mert a munkámba nem fér bele, időben.


Nem, egy 25 éves srác volt, aki bukdácsolt valami büfészakon a BA-n, de nagyon szerettem és értelmes volt, csak baromi lusta:)

2014. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Tévedés: Ahhoz, hogy rendes szakosodott gyógyszerészek legyünk, ahhoz kellene még 3 év szakvizsga. De arra már lusta dög vagyok :D
2014. júl. 4. 13:24
 35/39 A kérdező kommentje:
Nana, olyan nincs, hogy büfészak. Minden szaknak megvan a maga nehézsége és szépsége. Ha valaki lenézi a másikat, az egy arrogáns p.cs, vagy pun.i, mert ezt nem szabad.
2014. júl. 4. 13:27
 36/39 A kérdező kommentje:
Pl. minket az orvosok mindig lenéztek, meg a vegyészmérnökök is. De sosem érdekelt.
2014. júl. 4. 13:28
 37/39 anonim ***** válasza:
A lustaság nekem egy olyan dolog, hogy ha szembesülök vele, akkor képes vagyok 2 perc alatt kiszeretni az illetőből. Semmi jót nem látok benne, de hát nem vagyunk egyformák. Nekem kell valami plussz egy emberben, ami megfog, ami alapján bele tudok szeretni, szóval nekem nagyon rossz ez az egész társkeresős téma, mert az emberek nagy része - let's face it - semmi extra.
2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
"Ahhoz, hogy rendes szakosodott gyógyszerészek legyünk, ahhoz kellene még 3 év szakvizsga." De akkor is megkaptad a semmire a doktori címet, nem?
2014. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de én magammal "egyenrangút" keresek, nem felettem állót, de nem is alattam állót. Igaz ez egzisztenciára, végzettségre, műveltségre, stb.
2014. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!