Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők maguk, , felett" választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők maguk, , felett" választanak párt, aki mindenben jobb náluk?

Figyelt kérdés
Tehát többdiplomás, jó munkahellyel bíró nő csak orvossal, egyetemi tanárral, vezető mérnökkel áll szóba vagy nagyvállalkozóval stb? Mert akkor kihal a magyar lakosság, ha a szakmunkásnak nem jut pár.
2014. júl. 4. 11:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10-es: Ez így korrekt. Velem akart ismerkedni egy gázszerelő srác, akit a cég elküldött egyetemre, még ki is fizették neki a tandíjat, meg az utazást, stb. és arról panaszkodott nekem, hogy mennyire sz@r, meg nehéz, meg hogy utálja, és ha nem kellene azt a rengeteg pénzt visszafizetni, amit a cég befektetett a képzésébe, akkor már rég otthagyta volna. Nagyon kiábrándító volt, pedig jól is keresett, jóképű is volt, de akkor is. Akkor tudtam, hogy nem vagyok vele kompatibilis, mert nem kedvelem túlságosan azokat az embereket, akik szellemileg sem vágynak a fejlődésre, a továbblépésre.
2014. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 LeftBehind ***** válasza:
Öregem, ennyi beképzelt, farokméregető, tapló gyökeret egy helyen....
2014. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
12-es: no child left behind.
2014. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

8-as: Ezzel nincs is baj, mert valószínűleg nem az a fajta ember vagy, akinek fontos az, hogy szellemileg is egy húron pendüljetek, másrészt valószínűleg te magad sem lehetsz olthatatlan tudásszomjjal rendelkező ember. Így el tudom képzelni, hogy egy szakmunkással állj le.


Ezt nekem írtad? én voltam a nyolcas. Mire írod ezt?:)

2014. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Erre: "De általában alattam levőkkel járok. Nagyon ritka, hogy ez befrusztrálja őket, bár azért nem napszámban dolgozó fiúkkal próbálok meg tőzsdéről beszélgetni.:D"
2014. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

A PHD semminek sem a csúcsa. Egy domináns szakmunkást, érettségit végzett, havi 4 milliót hazavivő cégvezető keresztbe nyelne le téged, meg a legtöbb PHD-st.


Nálunk a városban egy lakatos a polgármester, olyan okos, hogy ilyet még nem nagyon láttam.

2014. júl. 4. 12:36
 17/39 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező: Úgy tűnik, hogy csak a frusztráltság és az irigység beszél belőled. Ha a PhD semminek nem a csúcsa, akkor tessék letenni. Mindenki előtt tárva-nyitva állnak a felsőoktatási intézmények kapui. Ha semminek nem a csúcsa, akkor pedig miért a doktoráltak oktatnak az egyetemeken, és miért nem a felsővezetők? Mert a felsővezetők nem azért azok, mert ők a legokosabbak, meg a leképzettebbek, hanem mert ők a legszerencsésebbek, nekik vannak a legjobb kapcsolataik, és ők a legtörtetőbbek. Ezek egyike sem jelent kiemelkedő tudást, én is ismerek pl. nem is egy olyan intézményigazgatót, akiknek csak 8 általánosuk van. Lehet, hogy 10-szer annyit keresnek, mint én, de attól még én vagyok a képzettebb, műveltebb. Ezt nem lehet elvitatni. És a pénz nem minden, tudod, van olyan is a világon, hogy szellemi igényesség. Szóval tessék lediplomázni, ledoktorálni, és nem itt fröcsögni.
2014. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
"Nálunk a városban egy lakatos a polgármester, olyan okos, hogy ilyet még nem nagyon láttam." XD Mondja az egyik szakmunkás a másikról.
2014. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szakmunkás. Gyógyszerész vagyok.
2014. júl. 4. 12:49
 20/39 anonim ***** válasza:

És neked van nőd? Amúgy pedig leírtam a véleményem: "...én pl. a természetemből fakadóan vagyok művelt, mert szomjazok a tudásra, mindig kell valami új, amit megtanulhatok. Másrészt ez a fajta természet igen ritka, de valószínűleg a diplomások, doktoráltak között található meg nagyobb eséllyel..."

Te amúgy minden nőt anyagias, felszínes k***@nak nézel, vagy csak a képzetteket? Mert ez az egész kérdés, meg a hozzáállásod is egy nagy bújtatott nőgyűlölet. hogy frusztrációból fakad, vagy miből, azt csak te tudod.

2014. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!