Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés, én egyik sem vagyok. A tulajdonságokat nem lehet megváltoztatni és valamelyiket muszáj választani. Melyik lenne?


1) Tökéletes arc, tökéletes alak, igazi instagram modell szépség, nem csak átlagos “tucat-arcú”, nagyon jól öltözik. Nagyon intelligens, diplomás, választékos szavakat használ, a munkája is intellektuális típusú, mindenről van véleménye, nagyon sok az önbizalma, nagyratörő céljai vannak. Szeret utazni, szórakozni stb. Személyiségileg viszont hidegebb, első látásra nem tűnik kedvesnek, “átlagos” emberekkel távolságtartó, nem nevet sokat, nem barátkozik, inkább csak “rajongói” vannak, népszerű. Gyereket, házasságot nem akar soha.


2) Sem arcra, sem alakra nem tökéletes, nagyon nem figyel fel rá senki, unalmas ruhákat hord, tipikusan átlagos. Diplomája nincs, egyszerű munkái vannak. Nem akar karriert, csak a megélhetésért dolgozik. Nem túl okos, nyelveket nem beszél, gyakran mond butaságot vagy nem ért meg dolgokat, sok témához nem tud hozzászólni. A személyisége kedves, mosolygós, pozitív, bárkivel össze tud barátkozni, mindenkinek segíteni akar, sosem bánt senkit. Otthonülős, nem szeret inni/szórakozni/helyekre menni. Igazi háziasszony, nagyon jól főz, szeretne gyerekeket (2-t vagy többet) és házasságot is.


Tehát az a szabály, hogy egyet muszáj választanotok. Melyik lenne az?


2020. ápr. 2. 19:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és egykorúak, azt kihagytam.
2020. ápr. 2. 19:25
 2/22 anonim ***** válasza:
1.
2020. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Majd indoklást is, kíváncsi vagyok:)
2020. ápr. 2. 19:28
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
2. A hideg törtető, akiért rajongani kell, de szeretni nem lehet a kirakatba való.
2020. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyiksem.

Az mindig opció.


1-esnek nem akarok instakövetője lenni,

2-essel meg olyan lenne az élet, mint egy 50es, leeresztett nővel.

2020. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de sötét nőt ki a fene akarna ? Így egyik se, de inkább a szebb mint a rusnya
2020. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudjuk, hogy az 1. lány milyen egy párkapcsolatban. Lehet, hogy valami trauma miatt hideg, távolságtartó más emberekkel, de a szerelmével nagyon kedves lenne és nagyon szeretné.


Erre gondoltam, amikor kommentben az 1-es lányt választottam.

2020. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hááát, összekeverni nem lehet?


Diploma nem kell, viszont gyereket sem akarok.

Az első egy magamnak tűnik, a 2. Meg túl életuntnak.

2020. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen egyik sem, de ha elméleti síkon muszáj választani, akkor az 1.

Nekem ott az utolsó "Gyereket, házasságot nem akar soha" mondat csapja ki egyedül a biztosítékot.


De a 2-essel meg pokol lenne minden nap: buta mint a s*gg, nem csinál semmit csak van, de legalább ronda, hogy nézni se legyen kellemes :D Ettől még egy szobanövény is jobb, az legalább nem dumál hülyeségeket.


32F

2020. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Barnabas333 ***** válasza:
53%
Kettessel élnék, egyes a szeretőm lenne...De igazán egyik sem...
2020. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!