Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés, én egyik sem vagyok. A tulajdonságokat nem lehet megváltoztatni és valamelyiket muszáj választani. Melyik lenne?


1) Tökéletes arc, tökéletes alak, igazi instagram modell szépség, nem csak átlagos “tucat-arcú”, nagyon jól öltözik. Nagyon intelligens, diplomás, választékos szavakat használ, a munkája is intellektuális típusú, mindenről van véleménye, nagyon sok az önbizalma, nagyratörő céljai vannak. Szeret utazni, szórakozni stb. Személyiségileg viszont hidegebb, első látásra nem tűnik kedvesnek, “átlagos” emberekkel távolságtartó, nem nevet sokat, nem barátkozik, inkább csak “rajongói” vannak, népszerű. Gyereket, házasságot nem akar soha.


2) Sem arcra, sem alakra nem tökéletes, nagyon nem figyel fel rá senki, unalmas ruhákat hord, tipikusan átlagos. Diplomája nincs, egyszerű munkái vannak. Nem akar karriert, csak a megélhetésért dolgozik. Nem túl okos, nyelveket nem beszél, gyakran mond butaságot vagy nem ért meg dolgokat, sok témához nem tud hozzászólni. A személyisége kedves, mosolygós, pozitív, bárkivel össze tud barátkozni, mindenkinek segíteni akar, sosem bánt senkit. Otthonülős, nem szeret inni/szórakozni/helyekre menni. Igazi háziasszony, nagyon jól főz, szeretne gyerekeket (2-t vagy többet) és házasságot is.


Tehát az a szabály, hogy egyet muszáj választanotok. Melyik lenne az?


2020. ápr. 2. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként gondolj bele, semmi értelme ez ilyen kérdést feltenni. Szépen megfogalmaztad, meg minden, de nincs értelme filozofálni azon, hogy melyik lenne a jobb 2 ilyen szélsőség közül, mert a való életben senki sem kényszerül rá, hogy 2 ilyen nő közül kelljen választania.


Csak muszájból választottam az 1-est.


Egy kedves, jófej lányt keresek, aki tetszik külsőre (Nem kell, hogy insta modell legyen...) és akivel mindig jó együtt lenni, akivel kölcsönösen nagyon szeretnénk egymást. A legtöbb férfi így gondolkodik ezzel kapcsolatban, ahogyan én.

2020. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A második az álom nekem, ilyen a feleségem is.
2020. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyik se ideális, nyilván valahol az arany középút a jó, szimplán érdekel, hogy nektek melyik a “kisebb rossz”.
2020. ápr. 2. 20:23
 14/22 anonim ***** válasza:
2
2020. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak rám találna valamelyik.
2020. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Dude...! Mindig lehet választani! 😅😂🧐 mert létezik szabad akarat! még a rabszolgák is választhattak Hogy örök életükre nyomorúságban rabként fognak élni vagy nem!

Élek ezzel a lehetőséggel! Szoval egyiket sem ezek közül!

Mindegyiknek van 1-2 jo tulajdonsága amit én nagyon szeretek meg 1-2 nagyon de nagyon rossz!!!

Nem az átlagos arc és test unalmas ruhak és hogy nem figyel fel ra senki! Mind ez nem számit ha nekem nagyon bejön! A lényeg itt az hogy buta hülyeségeket beszél és még akkor is a legnagyobb baj hogy nem lehet vele beszélgetni! Ez a legrosszabb! Az is baj hogy mindenkinek segiteni akar (azaz tulzasba viszi) valamint abszolut nem lehet vele elmenni sehova sem!!! De ha majd lesznek gyerekek akkor mi lesz? Azt hiszed hogy a gyerekeknek jo ha sosem viszik őket sehova sem??!! Ez nagyon ártalmas nekik!


Valamint a másik

Átlagos emberekkel távolság tartó? Szoval csak érdekből beszélget valakivel pl ha gazdag befolyásos..?! Nem nevet sokat? Szoval depressziós vagy inkabb komor akivel nem lehet jol érezni magad?!

Családot nem akar sosem... akkor csak dugatassa magát majd 60 évesen szépen megy az öregek hazába ahol kutyákként fognak bánni vele... 🧐😬😓


De ahogy írtam meg a rabszolga is választhat! Inkabb maradok egyedül amig nem látok egy olyan lányt aki normális! Nem a bomba a lényeg itt hanem a jo belső! Szerintem ezzel sokan egyetértenek...

2020. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mindkettő, vagy egyik se.

Ezek pont ellentétek. Ha lehetne azt mondanám a kettő keverékét kérem, de mivel muszáj választani, természetesen az első!

Mert...

Én sem akarok házasságot se gyereket.

Van stílusa és személyisége.

Nem idegesítene az idióta kérdéseivel.

Kicsi az esélye az anyagi krízishelyzetnek.

Nem tűnik hűtlen típusnak.

A másik, bár könnyen kötődik és biztos vele is jó a szex, ugyanakkor, valószínű, hogy félrelép, nem lehet konfrontálódni vele, ami egy kapcsolat természetes velejárója. Nem lehet bulizni vele. Valószínűleg utalgatna rá, hogy ne cigizzek, ne piáljak, de nem lehetne vele megbeszélni. Főzni bárki meg tud tanulni, akinek van egy kis esze.

2020. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#16 Te idióta vagy? Ez egy tök elméleti kérdés. Akkora baromságokat hordasz össze, hogy az már fáj? Amúgy nem akartam erre reflektálni, de az azért megsúgom neked, hogy ha lesz gyereked, akkor is mehetsz majd az öregek otthonába;)
2020. ápr. 2. 22:43
 19/22 anonim ***** válasza:
2.
2020. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

persze ha ugy neveled vagyis nem is neveled... nekem még csak eszembe sem jutott hogy a szüleimet idősek otthonába küldjem... :S ellenben jó pár osztálytársammal...


nem mondanám magam idiótának meg hülyének sem... ":D

nem választok elméleti alapon sem! mert megtehetem!

az meg a másik hogy egyikkel sem lehet az ember boldog én legalább is nem lennék még akkor sem ha mindkettőt választhatnám!!!


nincs olyan hogy kisebbik rossz döntés azt választom ami számomra a legjobbnak bizonyul...

2020. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!