Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45-50 es férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 es férfiak?

Figyelt kérdés

Mit akartok egy 30 as nőtől?

Csak azt vagy szóba jöhet komoly?

Milyen kilátások vannak 50esen. Mit gondoltok a fiatalabb lányokról?



#komoly #45 ös pasi
2023. jún. 17. 23:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

40 felett kerültem vissza a "húspiacra", addig stabil párkapcsolatban éltem.

A 30 pluszos nők gyakorlatilag alig találhatóak meg, mert vagy foglaltak, vagy külföldön élnek. Az én korosztályom a Ratkó gyerekek gyerekei. Mi sokan vagyunk, a 30-as generáció létszáma a mienk töredéke.

A lényeges különbség, ami a nálam 10-15 évvel fiatalabb férfiakat jellemzi, hogy sokkal kevésbé hűségesek, sokkal anyagiasabbak, rámenősebbek nálunk. Jobb esélyekkel indultak az életnek, általános iskolában már nyelvet tanultak, míg mi az átképzett orosz tanárnőtől tanultuk a der-die-das-t, addig ők már úgy mentek a középiskolába, hogy elgagyogtak valamit legalább egy nyelven.

Nekik már abban a korban kitárult a világ, amikor mi még csak a tv-ben láttuk a nyugatot. Nem is csoda, hogy jogászok, informatikusok, közgazdászok, nemzetközi vonalon dolgozó vállalkozók derékhadát ők adják, mert ők már akkor iránymutatást és lehetőségeket kaptak, amikor mi még azt sem tudtuk a rendszerváltás hajnalán, hogy milyen szakmával nem leszünk munkanélküliek.

Nagyon más az értékrendjük, ezért a mi generációnk java belerohadt a munkába, hogy legyen egy lakás, ők meg okosan választottak pályát és Londonban gyűjtötték össze a lakásra valót.

A 30-as nők is ehhez szoktak hozzá. Kiválogatják a férfiak javát, nem akarnak megrokkanni a melóban. Takarítónőt alkalmaznak, alap igény az új autó, automatizált otthon. Ha a faszi nem képes kipengetni a költségeket, beadják a válást, nem pöcsölnek. A párkapcsolat is csak fogyasztási cikk, ami ha bedöglik, már keresik is a következőt.

A mi korosztályunk legalább fele 45 évesen lerobban valamilyen szinten. Műszakozás, stresszelés, terhelés. Azt vettem észre, hogy mi csináljuk azt a melót, amit a mai 30-as már nem vesz fel. Inkább kimegy Németországba szezonális munkát vállalni, vagy elvégez egy tanfolyamot, amivel elténfereg a munkaerő piacon, aztán ha nem adja ki a lépés, max. kölcsön kér a szüleitől. A lényeg, hogy szép kocsi legyen a valaga alatt, eljárjon a kondiba, meg futni, mert a nőknek az kell. És tényleg, a 30-as nőnek nem kell a reggeltől estig dolgozó , fájós derekú pocakos 40-es, mert ott van az ügyeskedő, életében alkotó munkát nem végző 30-as bájgúnár, akinek még az is el van nézve, ha időnként más lyukát is kikormolja.

Ezért nem is kellene nekem 30-as nő, se szingli, se elvált anyuka. Nincs teherbírás, nincs áldozatkészség, nincs megbecsülés. Új párt is a saját korosztályomból találtam, egyívásúak vagyunk, egy az értékrendünk, nincs is probléma.

46,f.

aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egy 40-50-es érett férfi többnyire a saját korosztályát keresi, ha komoly kapcsolat a célja.
aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
31. Jól írtad! Az én értékrendem alapja a kitartás, hűség, alkalmazkodás, teherbírás. Ezt ma egy 30-as nő kiröhögi, az ő értékrendjük a változatosság, az izgalom, ha gond van az azonnali kifordulás, csak önmaguknak él már az a generáció. Egyáltalán nem vagyok kompatibilis velük, de nem is akarok, a párom is 40-es nő, hasonló paraméterekkel mint én. F/48
aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!