Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Honnan tudj átok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Honnan tudj átok, hogy nektek kell kezdeményeznetek?

Figyelt kérdés

Ki mondta nektek? Belétek van kódolva valahogy, hogyha ismerkedni akartok, ti kezdeményeztek?


Nők is szoktak persze de azért nem mindenki és nem gyakran.


2023. jún. 15. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Tök alap, így alakult ki. Ha meghallom azta szót, hogy férfi, megjelenik egy ideál, egy kép a fejemben a férfiről, aki akarok lenni. Ez a férfi laza, talpraesett, olyan igazi badass úriember. Felajánlja a segítséget, de meghúzza a határait. Rácsap az asztalra, ha kell, nem tétlen, nem tököl. Kifejezi az elismerését, de nem ereszkedik le senkinek. Megmondja a tutit, mosolyog a kiszemeltjére, szóba áll akivel akar és teszi a dolgát az életben. És az emberek szeretik, mert kedves és erős és ők is erősnek érezhetik maguk mellette. Nekem ez a férfias, ezt a viselkedésmódot tartom vonzónak és követendőnek a magam esetében. Ebben benne van a kezdeményezés és az, hogy ha más kezdeményez, akkor se úgy viselkedjek, mint mikor egy tinilányt először szednek fel, hanem a kezdeményező hölgy hölgynek érezze magát, akinek udvarolnak.


Régen nagyon szorongó voltam, még tini koromban, sokmindent nem mertem ezek közül. Azóta törekszem rá, hogy azzá váljak, akire fel tudok nézni.

2023. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem "tudás" hanem aki jobban akar valamit az lép először. A férfiak egy erősebb késztetést kaptak az anyatermészettől és kész.
2023. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Társadalmi elvárás :D
2023. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Én nem lépek ha a nő sem..
2023. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!