Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Röhej nem, másnak 20 nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röhej nem, másnak 20 nő is jut, nekem egy se mi ez ha nem átok?

Figyelt kérdés
hmm?
2019. jún. 28. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a leharcolt.
2019. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha van havi 20 ezred "fölösbe", akkor neked is juthat havi 1. Hamar összejön a 20.
2019. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Akinek ez összejön, külsőleg és belsőleg is vonzóbb, mint te. Ennyi a titok.
2019. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
unalmas
2019. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Nem mintha az ember változtathatna ezen. Még a külsőn igen, de belsőn... Azt nem lehet. Kapsz egyet, aztán tessék azzal élni.

2019. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 Lambora nyilván többen nyáladzanak, mint egy trabira, valamivel egyedivé kell tenni a trabit, fel kell tuningolni, de az se lenne rossz, ha eredeti állapotban, patikában látnák viszont, persze soha sem lesz Lambo, ilyen az élet...
2019. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Röhej nem, hogy van akinek halálos kórja van, vagy nyaktól lefelé béna és magatehetetlen, de öngyilkos nem lehet, eutanázia meg nincs és közben másnak az a legnagyobb problémája, hogy nincs mibe mártogatni a virslit?

Komolyan kezdj magaddal valamit, hogy érdekes légy, vagy találd ki mi a baj veled és haladj az életeddel és ne azon sopánkodj kinek jobb. Örülj annak ami jó az életedben.

2019. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...vagyis kezdj el hazudni és kamu-emlékeket gyártani, amik "érdekesnek" tűnnek.
2019. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es aki nem tudja mibe mártani, az már eleve többszörösen meg van lőve az életben, nem a mártás a lényeg, hanem hogy az ilyen ember általában ronda, lúzer, akit a suliban is vertek, b::sztattak felnőtt életben meg ugyanúgy szarba nézik, max nem verik meg, ettől függetlenül persze nagyobb problémák is vannak, nyilván, mindenkinek a maga problámája a legnagyobb, mindenki a maga szintjén nyomorog.
2019. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tartom lúzernek magam, van egy csöp nagyképűség bennem 😂

Volt 2 ronda csaj akit én utasítottam el, de ez már évekkel ezelőtt volt. Azóta az egyikkel simán összejönnek, hogy legyen végre valakim.


Tavaly nyáron volt utoljára valakim, aki kosarat dobott a sokadik randi végén a köztünk levő távolság és 7 év korkülönbség miatt.


Qrvánál még nem jártam és van bennem valami undor is irántuk, és 20k ért én 3 napot melozok ő meg fel óra alatt beszedi....


De néha megfordul a fejemben.

2019. jún. 29. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!