Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyagi helyzetre is adó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi helyzetre is adó nők/férfiak, hogyan puhatoljátok a kiszemelt anyagi helyzetét, fizetését?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Mennyire "adsz" rá?


Nyaralási képek, ruhái típusa/minősége, ápoltsága, van-e autója és milyen, mikor vette, van-e saját lakása vagy ha bérel akkor milyen drága helyen lakik, egyedül-e vagy többen, hasonlók.


A fizetését meg úgy, hogy megkérdezem mi a szakmája és esetleg a pozíciója.

2023. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor sóher az étterembe, az gáz. Ez az első jel.

A ruhái cipői nem érdekelnek, csak rendezett legyen.

Nyaralási képek sem mérvadóak, mert van aki ki sem teszi.

Inkább az, amikor anyagilag szarozik valamin, az zavar.

Ha pl most át kellene szelnem fél országot egy pasiért, akkor nem nyavalygok hogy mennyi a benzin meg a pályadíj. Annyi, akkor annyi.

Pasitól ugyanezt elvárom. Ez a minimum.

2023. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Általában ha valakit megismerek akkor nagyon hamar előkerül a téma hogy ki mivel foglalkozik. Ebből azért sejthető.
2023. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De most nekem nyaralós képek nincsenek kinn. Van olyan ismerősöm, aki meg életében egyszer volt nyaralni olyan helyen és van kinn csomó kép.

Autó is...van egy 2 éves Kia Ceedem meg egy 2 millás motorom. Tudtam volna venni 10ért is kocsit, de minek? Ezt is sajnáltam rá.

Ruha...marhára nem érdekel a márka.

Stb...

Szóval ezekből se feltétlen lehet következtetni, hogy ki hogy áll.

N 31

2023. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem meglepő módon hidegen hagy. Ne kérjen tőlem kölcsön, tudja fizetni a saját részét, ennyi.
2023. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Engem annyira foglalkoztat a dolog, hogy ki tudja fizetni a randikat, illetve meg tudja engedni magának azokat a dolgokat, amiket én is magamnak.

Nem várom el, hogy az én életemet finanszírozza, vigyen el utazni ide-oda, meg drága táskákat kapjak tőle (bár nyilván ennek csaka hülye nem örülne, de hogy nem alap szükséglet, mert én is meg tudom ezeket magamnak fizetni), de tudjon kifizetni egy vacsorát, ill. ne azért ne menjünk el kirándulni egy hétvégére, mert ő folyton le van égve.

Nekem inkább az a gáz, ha valaki hétköznapi dolgok anyagi vonzatán nyíg. Drága egy koktél, drága a vacsora, drága a benzin. Ok? Akkor maradj otthon, én meg randizok mással.


Én nem puhatolom ki, mert nem kérdezek meg ilyeneket, de szerintem ez többnyire levehető abból, ahogy viselkedik. Hová visz randizni, hogy beszél a pénzről (akinek nincs, és akit ez nagyon zavar, az panaszkodni fog róla előbb-utóbb), vagy olyanokról, akiknek van pénze.

Pl. ha sajnálja rám egy kávé árát, annak hiába van nagy vagyona, nálam nem játszik, mert utálom, ha valaki sóher (ismerek ilyet is, örökölt egy halom pénzt, emiatt 32 évesen 2 hónapnál többet nem dolgozott életében, csak ül a rengeteg pénzén és mindenkitől retteg, hogy el akarja venni tőle a pénzét, házát, és egy kávét nem fizetett ki még a MENYASSZONYÁNAK se sose, mert jajnehogy a csaj gold digger legyen..). Szóval ja, ha sóher, az nekem elég vágyölő, tehát azért szerintem nőként ne nekem kelljen már meghívnom magam vacsorázni első randin.

Tapasztalatom szerint a gold diggerektől az fél, akinek nincs pénze, vagy az, aki nem dolgozott meg a pénzéért (örökölte, nyerte, egyéb módon ölébe hullott), és ha elfogy neki, akkor nem tudna több pénzt keresni.

2023. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

2-es

Egyik ismerős 80 misis mercedeessel, szép házzal jó helyen 1 forintért leugatja a feleségét.

Másik 10 éves mercivel jár. Sokszor olyan ruhában, hogy ha nem tudnám hogy milliárdos megsajnálnám.

Harmadik két jobb autója van mint nekem. Jólb öltözik. Többször kölcsönkért pár ezer forintot.

Negyedik vagány csávó jó ruha túrázások. Megbetegedett, kiderült 1 vasa nincs félretéve.

2023. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!