Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakinek a hobbija/szabadidős tevékenysége miatt hagytál egy kiszemeltet vagy akár lett probléma a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl randizás közben kiderült a fiúról/lányról hogy valami olyasmivel foglalkozik szabadidejében ami téged nagyon taszít, vagy csak simán annyira idegen zámodra, hogy nem tudnád megtűrni párkapcsolatban.

Vagy pont, hogy már együtt voltál valakivel, de a hobbija annyira zavaró volt, hogy károsította a párkapcsolototokat.



2023. márc. 17. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Apám abbahagyta az ejtőernyőzést anyukám kérésére, mikor minket terveztek.


Velem nem volt ilyen.

2023. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Velem sem volt még ilyen, de volt egy barátnőm, aki elvált a férjétől, mert a pasi akkora autóhomár volt...és mellette full csóró, hogy a nőnek a gyerekek gyógyszerére kellet pénzt kölcsön kérnie, mert a férje minden pénzüket autóalkatrészre szórta el. És nem is valami olyan kocsira, amit aztán egy vagyonért eladott, hanem egy ilyen szokásos, lefingott BMW trágyáért.
2023. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Alkalmi dohányzás. Instant kuka.
2023. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A több napos hobbi pl a horgászat nekem kb ilyen.
2023. márc. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
A horgászat. Exem ment mindig hétvégén pecázni, a végén alig találkoztunk. Soha többé pecás!
2023. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem jönnék össze harcművésszel, focistával. Nincs velük bajom de annyira nem az én világom hogy nem tudok veük azonosulni.

Termrszetesen elfogadom ha másnak az én hobbim taszító.

2023. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Az autóhomárság nálam is kizáró ok, mint az animefanság és a videojátékok, és a sportolói karrier is.
2023. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

7. 40 éves koromra beleuntam a filmekbe, pedig anno imádtam őket. A 20. képregény - szuperhős film, a feldolgozás rebootja, a 40. sorozatgyilkosos,... ahhhh...


Aztán belefutottam ebbe, és 40 évesen bőgtem a végén, és azóta havi 1-2-t megnézek. https://www.youtube.com/watch?v=mPCg6LCt-Po


Szóval a szint nem mindegy.

2023. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a "gym rat" lányok ilyenek. Ráment egy párkapcsolatom, az első években tök jó volt minden, együtt jártunk heti 3-4-szer sportolni, az úgy gondolom egészséges kategória. Majd a leányzó teljesen belebolondult a sportba, edzőtermi közegbe, instagramba. Edzőképzésen is részt vett, támogattam végig. Ez odáig eszkallálódott, hogy már csak aludni járt haza, mert munka után edzett, az után pedig edzést tartott, minden nap. Szombaton is reggel elment edzeni, délelőtt tartott egy csoportos órát. Ez sok volt, nekem legalábbis, teljesen ellaposodtunk, szétmentünk.

A kapcsolatunk után 1 évvel elkezdtem ismerkedni egy leányzóval, aki hobbi szinten foglalkozott testépítéssel. Heti 6 edzés + 2 póz óra. Nagyon megkedveltem, de olyan mennyiségű szabadidőt emésztett fel részéről, hogy lemondtam róla, megszólalt a fejemben a vészcsengő.

Egy jó barátom hasonló cipőbe került. Összejött egy lánnyak, aki amatőr szinten sportolt, ez heti 6-8 alkalmat jelentett. Olyan fél év alatt realizálódott benne, hogy tulajdonképpen nincsenek is együtt, minden hétköznap és a hétvégének a nagy része is az edzés körül forog. 1 év múlva ők is szétmentek.


Amit én hallottam nőktől, hogy kiket próbálnak kerülni: autómániás, hobbihorgász, bulizós, pókerezős férfiak. Egyébként rengeteg mindenbe bele lehet olyan szinten feszülni, hogy akár az anyagiak, akár az együtt töltött idő szempontjából beszűkül a párkapcsolati kérdés. Minden hétvégén természetjárás, koncertre járás, kocsmázás, utazásmánia, hifi-házimozi mánia, kisállatmánia, hobbicukrászkodás, futásmánia, testépítés, sziklamászás, motorozás, kertészkedés, barkácsolás, mindent túl lehet lőni. Ha valakit a másik szabadidős tevékenysége nem érdekel, és az illető nagy gyakorisággal végzi, az előbb-utóbb biztos, hogy konfliktust okoz.

2023. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. De pl exem sokat járt horgászni alapból,viszont amikor összejöttünk kb abbahagyta,max akkor ment haverokkal ilyen programra ha én valamiért nem értem rá. Pedig nem én kértem, hogy hagyja abba,egy rossz szavam sem volt erre. Van ilyen is:)
márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!