Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei annak ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a férfi többet akar szexnél? A férfiak mit csinálnak ha érzelmekkel fekszenek le valakivel?

Figyelt kérdés
Le is feküdtünk már többször is, de leginkább csak beszélgetni akart. A szex brutál jó volt neki, mert láttam rajta és hangoztatta is. Sokat beszéltünk, de mégse látom rajta, hogy többet akarna. Van egy sejtesem miért. Szerintem fél, de nem tudom mitől. Néha érdeklődő néha meg nagyon visszahúzódó.
2023. jún. 12. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem fél, de nem tudom mitől. Néha érdeklődő néha meg nagyon visszahúzódó."


Nem vagy az igazi neki. Akkor nem "félne".

2023. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Megnyílik. De ez nem egyik napról a másikra fog történni.
2023. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Lehet attól fél hogy szerelmes lesz beléd, nem tudni. Amúgy ha valaki ézelmekkel fekszik le valakivel az érez már a nő iránt valamit.
2023. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Vagy van valakije.
2023. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha brutal jó volt neki a szex és ennek ellenére nem jön össze veled, akkor hidd el, nem kellesz neki a szexen kívül semmi másra.
2023. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Jó volt neki mert régóta nem dugta bele senkibe.
2023. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát tapasztalataim szerint ha nem egyből párkapcsolattal indítotok, hanem szexszel, akkor már soha az életben nem akar többet tőled. Nem értem, miért, nem kéne a 21. században azt hinni, hogy a nők nem élvezik a szexet, csak belemennek az uruk kedvéért... De már leírod magad ezzel egyből.


Ja és ugyanúgy szexelnek veled, mintha életük szerelmével csinálják. Cuki egymás szemébe nézés, sok csók, ölelések, finom érintések... Ebben nincs nekik különbség.

2023. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!