Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés,randizás elején ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés,randizás elején ha a férfi nem akar,nem szívesen akar óvszerrel szexelni az nagyon gáz? Olyannal nem szexelnétek? Ha "csak" megszakítással érdekli.

Figyelt kérdés
Van spirálom de ugye az se 100% meg az nem véd a betegségek ellen. Ha a férfi azt mondaná hogy ő nem szokott óvszerrel akkor ti nem is randiznátok vele? Sajnos kevés olyan férfi van akit érdekli óvszerrel. Nem szexkapcsolatot keresek, normális kapcsolatot de sokan már az elején írják vagy első randin mondják hogy ők nem szokták,nem akarják óvszerrel.
2023. jún. 7. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy pápá. Amúgy habár nincs nagy szexuális múltam, de még egy férfi sem jelentett ki nekem ilyet, de nem szexelnék vele. Valszeg mással is gumi nélkül csinálja, én meg utálok orvoshoz járni.
2023. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szexelünk, nekem nem gond.
2023. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyet benyög az szexeljen a tenyerével.
2023. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar óvszert húzni, nem kell, de akkor részemről ennyi volt. Csak megszakítással érdekli, hát persze. Szerintem hatalmas felelőtlenség, amit én nem vállalok be és szerintem alapvetőnek kéne lennie, hogy legalább az elején használ óvszert, aztán később közös megegyezés kérdése.
2023. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Én nőként nem szeretem óvszerrel, szóval csak olyannal fekszem le, akivel komolyan gondolom, akkor meg már mindegy, hogy az első vagy az ötödik alkalomtól nincs óvszer....
2023. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem szexelnék ilyennel. Dugjon a jó q anyjával.

Nem ő lenne terhes. Na meg ki tudja milyen betegségei vannak.

2023. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én pont fordítva éltem meg legutóbb.

Gumit húztam, csaj nem élvezte gumival, és szerette volna gumi nélkül. Én meg mondom a-a... Annyira nem ismertem még a múltját, hogy be merjem vállalni gumi nélkül + gyereket se akarok még.

2023. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

5. vagyok

Az első dolog: más módon is lehet védekezni, nem csak gumival, és nem, nem csak megszakítással. Létezik rengeteg olyan módszer, amivel lehet érezni a partnert. A kérdezőnek pl. spirálja van és nekem is, ami egy fogamzásgátlási eszköz, még ha nem is 100%-os (az óvszer sem az, és nincs is 100% módszer, csak ha nem szexelsz egyáltalán).

2. Egy kapcsolatban előbb-utóbb eljön az a pont, amikor óvszer nélkül is szexelek a partneremmel. Akkor is gondot okozhat, ha előtte volt X nővel (nagyon sok olyan nemi úton terjedő betegség van, ami évekig tünetmentes, tehát soha nincs garancia).

Ha valakivel komoly kapcsoalatba kezdek, akkor ezt a pár százaléknyi kockázatot képes és hajlandó vagyok vállalni, nem szeretek mindentől rettegve élni.

2023. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még egyéjszakásba is felajánlotta a srác amikor oráloztam, hogy gumit húz. Mondtam, hogy azt azért nem kell. De szexhez mindenképp. Igen tudom, hogy a betegség orállal is terjedhet. Viszont terhesség miatt hagyományos szexhez mindenképp kéne gumi nekem.
2023. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ő nem szokott óvszerrel"


Akkor mehet Isten hírével oda, ahonnan jött!

2023. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!