Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a viselkedésének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a viselkedésének az oka ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem őt, az elején amikor találkozgattunk nagyon jó érzés volt vele lenni.


De már hónapok óta egyhelyben toporgunk és kb.csiga tempóban se haladunk.


Említettem neki, hogy itt lenne az ideje a bizalomnak, mert már kezdem unni.


Azt mondta: hagyjak időt magamnak, hogy minden a legizabb legyen.


Meg legyek vele is türelmes, már az első randi után úgy kérdeztem meg, hogy mikor lesz közöttünk normális beszélgetés ?


Mert neki idő kell a megnyiláshoz.


De hozzá teszem ez a türelem játék megy vagy 10 hónapja 😅



2023. máj. 31. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha 10 honap sem volt arra eleg, hogy ragyere, hogy szopatnak, akkor en fogom kozolni veled.
2023. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te vagy a férfi?
2023. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit, csak játszik veled
2023. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztos toketlen a párod!Cseréld le!
2023. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%

Édes istenem, kik válaszolgatnak itt? Ovisok?

Arany drága bogaraim! a bizalmat ki kell érdemelni. Nem szavakkal, hanem viselkedésekkel, tettekkel. Ha kérdező erre nem képes, az nem a csaj hibája.

2023. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!