Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik kollégámmal hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kollégámmal hónapok óta flörtölgetünk. Ő 44F, én 32N. Mivel tudtommal szingli, így végül elhívtam moziba, de azóta teljesen megváltozott a viselkedése, alig beszél, már nem flörtölget. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Nekem az alábbi verziók jutottak eszembe:

- Ő az a típus, aki csak nézeget, flörtölget, de igazából nem akar semmit

- Megijedt, mert sokkal fiatalabb vagyok nála

- valójában nem is szingli, csak nem beszél a párjáról a munkahelyen

- nem tetszem neki eléggé és nem számított rá, hogy a flörtölgetésének gyakorlati következménye lesz


2023. ápr. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamit félreértettel. Vagy közben bejött egy másik “projekt”.
2023. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bármelyik opció fennállhat
2023. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy a moziba a meghívást elfogadta. De azért olyan oltári nagy lelkesedés nem látszott rajta. Mosolygott kicsit, meg mondta, hogy eljön szívesen. (majd jövő héten megyünk)
2023. ápr. 13. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez esetben lehet, hogy csak udvariasságból fogadta el.


Emiatt is cinkes kollégával kezdeni.

2023. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
3 Eszembe nem jutna moziba menni a fazonnal a helyedben.Ráadásul kolléga.. Totál egyértelmű a helyzeted.. nem is értelek. Természetesen elfogsz menni, aztán majd pár kellemetlen helyzet után előfogod adni, hogy te belettél csapva..
2023. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az idősebb pasik sokszor csak hobbiból flörtölnek. Elég nekik annyi, hogy bármi lehetne, és a bizonyosság, hogy valszeg megkaphatna, elég neki. SOk esetben pedig nem is szinglik.
2023. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
A gyk.hu válaszolói alapján pedig egy 32 éves nőnek hánynia kellene egy 44 éves férfi gondolatától. Vagy a való élet mégsem igazolja az itt nyomatott baromságokat?
2023. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 32 éves nők nem hánynak a 44 éves férfiaktól. A kollégáim között soknak van idősebb párja. És jól működnek.
2023. ápr. 13. 23:05
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Fiatalabb koromban nekem is tetszettek az idősebb férfiak, most viszont, 32 évesen teljesen másképp érzem. Sajnos, mivel 25-nek nézek ki, még mindig inkább ők találnak be, de valahogy nem mozgat a gondolat, hogy lefeküdjek velük 🤷‍♀️
2023. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem max. 5 év fér bele, másnak több is. Nem is ez a baj, hanem amikro gusztustalanul nyomulnak a vének a fiatalokra, és nem is a személye érdekli, csak hogy min. 10 évvel fiatalabb legyen nála. Ma is volt egy ilyen kérdés. na az ilyentől valóban behányok.
2023. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!