Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik csalódtak a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csalódtak a melegek általános viselkedésében a társkeresőkön, hogyan tudtatok végülis párt találni?

Figyelt kérdés
Milyen egyéb lehetőségek vannak?

2022. jún. 9. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyes ismerkedés során, szórakozóhelyeken, bárokban, esetleg rendezvényeken, vagy közös ismerősön keresztül.

A társkeresők valóban kiábrándítóak, én legalábbis nem azt keresem, amit ott a többség nyújtana.

2022. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer az élet, a véletlen hozott társat, kétszer pedig társkereső portál.De mindegyik ugyanolyan hűtlen volt, még a két évet sem bírta ki egyik sem.

És úgy tudom,nem is tudnak megállapodni más mellett sem.

Már úgy vagyok vele, nem is érdekel.Ha ez van, akkor nem lesz párom, de meguntam.

2022. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakori. Itt még úgy látom, hogy (bár szűrni nagyon kell) de az emberek jókora része még helyesen írni tudó normálisabb személy. Vagy az a hozzááláás maard, hogy nem keresek párt, aztán majd jön valami ha az élet úgy adja. Szórakozóhelyen és más online platformokon esélytelen, mert mindenki csak igénytelenül a pillanatnak él, az állandóság legapróbb igénye nélkül.
2022. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!