Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire nézitek hülyének a nőt ha nem akar étterembe menni randizni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Második randi, de nekem az olyan merev ott ülni egymással szemben (az, hogy más előtt kell enni nem zavar de így az elején valahogy mégis fura), nem tudom, hogy mondjam meg, hogy inkább valami mást csináljunk (vagyis nyilván meg tudom mondani, de félek, hogy hülyének néz).

Szerintem bőven jó egy kávé aztán közben sétálni vagy éppen moziba beülni es utána a film is lehet egy téma, vagy valami érdekes kiállítást megnézni stb.



2023. jún. 5. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
"em tudom, hogy mondjam meg, hogy inkább valami mást csináljunk"- ne haragudj, de te hány éves vagy? Hogyhogy nem mered megmondani, hogy nincs kedved étterembe menni második randin? Amúgy én sem mennék, de nekem nem lenne probléma megmondani. Ha már az elején ennyire megfelelési kényszeres vagy és nem mered kimondani, amit gondolsz, az később megbosszulja majd magát.
2023. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én maximálisan megértem! Szerintem fontos, hogy mindenki a komfortzónáján belül legyen az első randikon, hogy minél jobban önmagát tudja adni és oldottabb legyen.

(SZERINTEM!)

2023. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Wow ilyen nő még létezik? 😅
2023. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
3-as - milyen, aki fél kimondani a véleményét? Miért, ez valami eszmény?
2023. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Tök jó. Kevesebb pénz 🙂
2023. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
29 éves vagyok, soha az életben nem vittem még nőt étterembe randizni, mielőtt összejöttünk volna. Étterem, mozi, ezek a leghülyébb ötletek randira. Az étterem ráadásul még úgy is érződik, mintha a férfi pénzzel akarná közvetve lekenyerezni a nőt. Meg tudom szerencsére azt tenni, hogy ne a pénzemért akarjon a nő, hanem magamért. De tudom vannak olyan férfiak, akik nem olyan biztosak benne, hogy a pénzük nélkül ugyanúgy kellenének a nőnek. Ezt most nem lenézésből mondom, nyilván különböző tulajdonságokkal születünk.
2023. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy a nő? Inkább mondd meg neki az elején, ne a kapcsolatban állj neki követelőzni. A megfelelési kényszer gyakran leng át a másik oldalra, a kapcsolati egyansúlytalanságot kompenzálandó.
2023. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Én se vagyok egy étterem mániás, főleg a tavaszi időben, amikor sokkal jobb levegőn lenni. Sok pasinak az étterem egy fix dolog, egy biztonsági játék, ami mindig lehetőség, de ez nem azt jelenti, hogy mást nem lehet csinálni. Miért nézne hülyének? Nagyon nem jó, ha ennyit nem mersz elmondani a randi partnerednek.
2023. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

" főleg a tavaszi időben, amikor sokkal jobb levegőn lenni. "


Szerintem meg jó időben egy kellemes kerthelyiség, ami nem zsúfolt, igen hangulatos tud lenni és beszélgetni is lehet.

2023. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
8. Nekem férfiként pl. nem fix dolog. Nem szeretem az éttermezést. Randin főleg nyomasztó. Házhoz szeretek rendelni. De az meg ugye nem opció, mert én nem hívok fel senkit magamhoz első randin.
2023. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!