Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire nézitek hülyének a nőt ha nem akar étterembe menni randizni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Második randi, de nekem az olyan merev ott ülni egymással szemben (az, hogy más előtt kell enni nem zavar de így az elején valahogy mégis fura), nem tudom, hogy mondjam meg, hogy inkább valami mást csináljunk (vagyis nyilván meg tudom mondani, de félek, hogy hülyének néz).

Szerintem bőven jó egy kávé aztán közben sétálni vagy éppen moziba beülni es utána a film is lehet egy téma, vagy valami érdekes kiállítást megnézni stb.



2023. jún. 5. 09:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egyálltalán nem nézném hülyének, és hála Istennek nem anyagi okok miatt.

Amikor az ember mégcaz első lépéseket teszi, akkor az a lényeg, hogy minél többet megtudjunk egymásról.

Elég egy kávé, vagy egy ücsi egy nyugodt helyen, ahol lehet egy jót beszélgetni.


Arról nemis beszélve, hogy ilyenkor kicsit lámpalázas az ember.

Mi van, ha rendelek egy körömpörköltet főtt krumplival, tiszta zsír a szám és, véletlenül még le is eszem a fehér fölsőmet.

Szerintem ez égő lenne így rögtön elsőre. Ez egy nagyon, kellemetlen bemutatkozás lenne.

2023. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek. Az egyutt eves nekem mar egy intim dolog,tul sok masodik randira. Egyebkent sem nagyon vacsorazom altalaban.
2023. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Csak egy éttermes randira emlékszem, de azt a lány javasolta. Nem is találkoztun többet. :)

Volt olyan kávézós első randim, aminél kb. 1 perc után tudtuk, hogy ebben nincs több. Még az a pár perc is sok volt az asztalnál.

Nem lehet, hogy csak azért említette az éttermet, mert nincs benne semmi kreativitás?

2023. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23.

Ismerős a szituka.

Én ezért fejeztem be a netes ismerkedést.

Nincs annál borzasztóbb, amikor előszőr összetalálkozol valakivel, és az első pillanatban tudod, hogy nem jön be, de azért illemből meg kell inni egy kávét, vagy ücsit.

Hú de nehéz ez. Nem a pénz miatt, hanem az miatt, hogy tudod, hogy folytatás kilőve.

2023. jún. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24!


Van rosszabb! Ugyanez állásinterjún! :)

Én már eljutottam oda, hogy mindkét szituban azonnal jelezném, hogy van egy sokkal jobb ötletem egymás idejének a rablásánál.

Akkor kezdtem el jól érezni magam a netes randikon, amikor tényleg semmi elvárásom és célom nem volt, csak élvezni a helyzetet, hogy egy teljesen ismeretlen lánnyal beszélgetek.

2023. jún. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!