Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire nézitek hülyének a nőt ha nem akar étterembe menni randizni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Második randi, de nekem az olyan merev ott ülni egymással szemben (az, hogy más előtt kell enni nem zavar de így az elején valahogy mégis fura), nem tudom, hogy mondjam meg, hogy inkább valami mást csináljunk (vagyis nyilván meg tudom mondani, de félek, hogy hülyének néz).

Szerintem bőven jó egy kávé aztán közben sétálni vagy éppen moziba beülni es utána a film is lehet egy téma, vagy valami érdekes kiállítást megnézni stb.



2023. jún. 5. 09:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általánosságban elmondható, hogy ha randizási, vagy az ismerkedés, kapcsolat bármelyik más szakaszában bárki olyan dolgot javasol, amit a másik nem szeretne, akkor lehet nemet mondani! Nem is értem a kérdést amúgy.
2023. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg se kérdezte, de te már tudod, hogy étterembe fog hívni? :D

Hát mondd, hogy nem, aztán kész. 10ezer lenne minimum, örülni fog, hogy elég neked egy kávé.

2023. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy inkább mást akarsz csinálni. De szerintem azzal nincs gond, hogy zavar, mert sok embert zavar az ilyesmi. Legalábbis találkoztam már ilyennel másnál is. Valószínűleg megértő lenne ha szolnál és csinálnátok mást.
2023. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló, de, kérdezte,nem vagyok médium :D


Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

2023. jún. 5. 12:21
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
3as vagyok, jó értelemben írtam. Akkor csak engem hozott össze a sors étterembe járó nőkkel. Kb. alap nekik hogy az benne legyen a randiban. Valamit én csinálok rosszul ezek szerint, elgondolkozom a dolgokon.
2023. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, en se szeretem tomeg elott ismerkedni
2023. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mert ételérzékenyként kb sehol nem ehetek, így meg mi értelme. És ha már étterembe megyek, akkor nem "salátát" akarok enni term. natúr, mert más nem opció - és előfordult már, hogy egy gluténmentesnek hazudott salátától is olyan rosszul lettem mint a kvaélet.
2023. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
19%

Én akkor nézem hülyének, ha étterembe akar menni.

Most randizom egy lánnyal. Harmadik és negyedik találkozónál itt aludt, ötödiknél még azt mondta, hogy legközelebb elmehetnénk fagyizni..., nos hát eléggé hülyének néztem. Megmondtam neki hosszasan, hogy ilyen badarságok nekem nem férnek bele. Én felnőtt kapcsolatot akarok, ahol főleg az ismerkedésnél nem egy olvadó cukrot akarok élvezni, miközben bármi mást tehetnék, hanem vele akarok lenni.

2023. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy film, ami több szálon fut: az egyik szál pont arról szól, hogy nem étterembe vitte a nőt, hanem egy kisebb büfébe, de pont ez tetszett meg a nőnek a férfiban:).

Tehát nem minden esetben gond.

2023. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
18, mi van? :-D egy fagyizas ugyan miert nem fer bele a felnott parkapcsolat kategoriaba. Vagy nalad ez az agyban merul ki?
2023. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!