Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés,randizás elején ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés,randizás elején ha a férfi nem akar,nem szívesen akar óvszerrel szexelni az nagyon gáz? Olyannal nem szexelnétek? Ha "csak" megszakítással érdekli.

Figyelt kérdés
Van spirálom de ugye az se 100% meg az nem véd a betegségek ellen. Ha a férfi azt mondaná hogy ő nem szokott óvszerrel akkor ti nem is randiznátok vele? Sajnos kevés olyan férfi van akit érdekli óvszerrel. Nem szexkapcsolatot keresek, normális kapcsolatot de sokan már az elején írják vagy első randin mondják hogy ők nem szokták,nem akarják óvszerrel.
2023. jún. 7. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"zóval csak olyannal fekszem le, akivel komolyan gondolom, akkor meg már mindegy, hogy az első vagy az ötödik alkalomtól nincs óvszer...."


AZ egy dolog, hogy te hogy gondolod, ha a másik az első dugás után lelép. Másrészt kicsit igényes férfi nem dug idegenekkel óvszer nélkül.

2023. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

"srác amikor oráloztam, hogy gumit húz. Mondtam, hogy azt azért nem kell."


AZ megvan, hogy ugyanúgy elkaphatsz és átadhatsz bármit?

2023. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, meg nem véletlenül ajánlotta fel valszeg.
2023. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
Engem csak az óvszer nélküli szex érdekel úgyhogy nem lenne probléma.
2023. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy mindenki mással is óvszer nélkül csinálja. Ami meg azt jelenti, hogy fixen van valami baja, akár tünetmentesen. És azt írom, hogy fixen, nem azt, hogy talán. Nemrég olvastam egy cikket, hogy Angliában a fiatalok között gyorsuló ütemben terjed a chlamydia és a szifilisz.. Mert gyakran váltogatják a partnereiket. Amivel amúgy nem lenne baj, csak nem védekeznek, legalábbis nem óvszerrel. Én meg úgy vagyok vele, hogy az ember akkor kezdi el értékelni az egészséget amikor baj van. Arról nem beszélve, hogy leszarja, hogy esetleg terhes leszel és akár abortuszon is át kell esned. Mennyire lehetsz fontos neki, ha ennyire nem érdekli mi lesz veled? Meg attól se nagyon fél, hogy 18 évig fizetheti a gyerektartást és örökre megváltozik az élete. Azért elképesztő milyen felelőtlen és önmagukra is igénytelen emberek vannak.
2023. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni a szitut, hogy komolyan ismerkedek és a másik “már az elején írják vagy első randin mondják hogy ők nem szokták,nem akarják óvszerrel.”…


Mellesleg nyilván nem, az elején semmit nem tudsz róla. Egyrészt amit osszeszedhetsz, másrészt ha véletlenül beléd élvez, a férfi kitárja kezeit.. de te sz.p.d végig majd az esélyem utánit, ne adj isten az abortuszt.


Mellesleg aki komolyat akar, az nem így áll hozzá. ;( bár mint írtam, nem is ez az első téma, ami szoba kerül első randin vagy még előtte, nekem ez is fura…

2023. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
*esemény utánit
2023. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Na én válaszolok akkor olyan nőként, akinek többször volt std-je több partnertől (és mégcsak 30 sem vagyok). Mindegyik komoly kapcsolat volt, mindig komoly egészségügyi problémám lett belőle. 1x rákmegelőző állapotom HPV-tól, 1x petefészek gyulladás és 1x méhgyulladás STD-től. Ezek után engem nem érdekelne,hogy milyen komolyan gondolja, a kezemet is megkérheti, de gumi nélküli szex előtt kötelező STD szűrés! Több százezret beleöltem már a sok szarba, nem ér annyit egy gumival való kis kényelmetlenség sem. Arról nem is beszélve, hogy a herpesz nem gyógyítható pl, a gomba is 100x visszajön, az életbe nem fogod eltűntetni egyiket sem. Ha veled erőlteti gumi nélkül, akkor ezek szerint mással is, tehát 100%,hogy van valami baja.

Küldd el egy STD szűrésre, kb 40 ezer forint meg egy kis kényelmetlenség, de ha ebbe nem megy bele, akkor 1000%, hogy nem is akart tőled komolyat, csak meg akart d*gni.

Mellesleg a piros Durex olyan szinten vékony, hogy nem is lehet érezni a különbséget, ezt is megemlíthetnéd.

2023. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Én semmi mással nem vagyok hajlandó szexelni, csak gumival. Amelyik pasinak ez nem tetszik, kereshet másik csajt. Amúgy ez a nagy óvszermentes huszárok is csak azért létezhetnek, mert a sok naiv hagyja magát meggyőzni meg érzelmileg zsarolni. Azt hiszed, hogy ha minden csaj azt mondaná, hogy márpedig csak gumiban hajlandó szexelni, akkor nem szexelne? Dehogynem, hirtelen jó lenne az az óvszer is... Vagy ha sokkal nagyobb szankciót nyomnának az ilyen férfiak nyakába, ha nemibetegséget ad át vagy teherbe ejti a nőt.

Nekem az összes pasimnak megfelelt, köztük a férjemnek is. A hormonális fogamzásgátló (bogyó és gyűrű) semmi gondot nem okozott azon kívül, hogy nullára vitte a libidóban, meg száraz voltam, mint a sivatag. A méhembe meg nem vagyok hajlandó idegen anyagot rakatni (szóval spirál és rézgyöngy kizárva). Majd ha végre elérhető lesz a férfi fogamzásgátló, akkor tárgyalhatunk újra a gumi nélküli szexről.


Egyrészt, nemi betegség ellen csak az az óvszer véd. Semmi más. Az sem 10000%-os, de sokkal jobb bármi másnál. Szóval kizárt, hogy egy kapcsolat elején bármi mást használjak.

Másrészt, a majd kihúzza nem védekezés. Oszt ha mégsem jön ki időben, akkor ő max. a gyerektartást fizeti, esetleg nagy kegyesen hajlandó állni az abortusz egy részét, de minden mással a nő fog szívni. Szóval húzzon gumit.

2023. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem húz óvszert, az velem nem szexel. Max ha mutat papírt arról, hogy elköttette magát. Ilyen egyszerű.

De amúgy ezt az óvszer parát csak itt olvasom. Eddig minden pasim alpanak tartotta a használatát. Egy barátnőm van, aki mondta hogy az övé nem hajlandó óvszerben. Na az a csávó alapból is egy fsz, igazából az egész emberre egy óvszert kéne húzni hogy kevesebb hülyeség jöjjön ki belőle. Úgyhogy az ilyenekért nem kár.

2023. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!