Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a háttérben? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben? Miért nem mondta meg az igazat?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel kb két hónapja találkoztam egy társkeresőről. A randi jól alakult, nála is aludtam, minden megtörtent. Majd mondta nekem, hogy jó volt velem meg minden, és találkozzunk a következő hétvégén. Utána keresett is, bár csak érdeklődött felőlem. Többet nem hívott el sehova sem. A randi után párszor keresett az utána lévő napokban, de körülbelül egy hét után nem írt többet.. Akkor én írtam neki, és megkerdeztem, hogy miért nem mondta meg egyenesen, ha nem akar semmit sem, illetve bármilyen indokot elfogadok, hogy miért csinálta ezt, az sem baj, ha fájdalmas/sértő lehet, csak őszinte legyen stb.. Erre kitérő választ adott, hogy sok a munkája, illetve hogy ő nem mondta, hogy nem akar velem többet találkozni.. Tudtam, hogy nem igaz, de rahagytam. Ezután többször írt, majd eltűnt kb. 3 hétre. Utána véletlen találkoztunk egy étteremben, ahol úgy tett, mintha nem látott volna (gyorsan elfordult, amikor meglátott), majd eltakarta az arcát, és hirtelen távozott is. Ezt meg is írtam neki viccesen, amiből szerintem levette a lényeget, és vissza is írta, hogy sok a munkája. Ezután véletlen pár száz kilométerre találkoztunk ismét egymással, ahol bamultuk egymást, hogy mit kereshet itt a másik, de ekkor már én sem köszöntem neki.


De miért nem mondta meg, ha valami baja volt velem? Megirtam neki, hogy bármit elmondhat, ami gondja volt, még a legutolsó kifogást is elfogadnám.. Csak az igazságot szerettem volna tudni, mert ez így nekem nagyon furcsa volt, és zavart.


De ilyet miért csinálnak a férfiak? Mi lehet az ok a háttérben? Ha esetleg valaki csinált már hasonlót, akkor miért tette?


A kérdést csak azért írom ki, mert zavar a dolog, hogy mit tehettem én, vagy mi lehet a háttérben.


28/N 33/F



2023. jún. 7. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nők is csinálják.

Amúgy meg úgyse kapsz rá választ...felesleges rágódni rajta.

2023. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyáva közölni hogy csak szex kellett.
2023. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

nem akar konfligtust ezért inkább bullshitel.

nők is csinálják, csomószor kosaraztak ki ezzel a klasszikus sok a munkám, nincs időm de majd szólok mikor jobban ráérek stb kifogásokkal.

2023. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltál elég érdekes, egyszeri felejthető ember voltál neki, csak annyira nem bunkó, hogy a szemedbe mondja. Amúgy ha elsőre odadobod magad, a legtöbb férfi így fog veled bánni. Ha ez nem tetszik, akkor tanulj tartást.
2023. jún. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellettél neki,ennyi.

Megkapott,már megvan a trófea,már nincs a vadászás izgalma,ennyi voltál neki.

2023. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Talán hozzád túl gyáva, egy egyszeri szexszel beérte.
2023. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ember, akibol sose fogod kihuzni az igazsagot, mert konfliktuskerulo. Inkabb bullshitel. Sajnos az van, amit fe tebb is irtak, ne keresd tobbe.
2023. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért szeretnéd, hogy vérig sértsen? Egy randi után mit vársz? Már régesrég túllépett rajtad. Ha neked nem megy, szerintem fordulj szakemberhez, mert ez rögeszme.
2023. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Azert annyit mondhatott volna, hogy bocs, de ezt megsem akarom. Nem kell verig serteni, de ez a hulyites engem is felhaboritana.
2023. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!