Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap éjjel felhívtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjjel felhívtam a páromat és hangosan szólt a zene a háttérben. Azt mondta koncertfelvételt hallgat. Bulizni volt?

Figyelt kérdés
Megkértem halkítson rajta, erre egy ajtó záródott és halkult a lárma.
2014. máj. 4. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos otthon volt ez miért olyan meglepő?
2014. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
családi házban lakik?
2014. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszel neki? Adott rá okot? A telefonba behallatszó zörejek félrevezethetők lehetnek.

Ha ilyen szinten nem bízol benne, akkor megette a fene az egészet.

2014. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a bizalomról szól. Kérdést tett fel. Válaszoljatok!

Szerintem a válasz igen, bár én mindig a rosszabbat feltételezem, mert abból jobb még lehet.

Senki sem szereti ha hülyének nézik. Legyél okos és valahogy ellenőrizd le. Pl átmész, látod, hogy bulis cuccok elől vannak. Buli/füst szagú a ruhája, kabátja, haja. Kómás, fáradt, másnapos. A szeme esetleg pirosabb, eresebb. Tudod hogy van ez...persze egy apró jel még nem bizonyíték. Ne veszekedj. Ha kamus akkor előbb utóbb le buktatod, ha figyelsz.

2014. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagy buli volt amúgy! ja és közben egy szöszi elégítette ki szájjal.


na ez a nemmindegy

2014. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!