Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45-50 es férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 es férfiak?

Figyelt kérdés

Mit akartok egy 30 as nőtől?

Csak azt vagy szóba jöhet komoly?

Milyen kilátások vannak 50esen. Mit gondoltok a fiatalabb lányokról?



#komoly #45 ös pasi
2023. jún. 17. 23:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%

Elvált 46f vagyok, jól szituált, egészséges és szerencsés külsejű.

Nem tetszenek a 30-as csajok, nekem a korosztályom tetszik.

2023. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak dísznek tartják azokat a nőket,kirakatnak. Csak majd ők is megöregszenek,a szépség múlandó
2023. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
21 ja persze megsem nézed őket ugye??
2023. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

23

nem értem. 21-es korrektül válaszolt, erre csak találsz valamit, amibe belekötsz.

2023. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
85%

21 vagyok. 23-as válaszoló: de igen, látom őket, megnézem őket.

De nekem az érett nők tetszenek. Nem a lepukkant nők, hanem a saját korosztályomból hasonló adottságokkal rendelkező 45-50 éves csinos helyes nők. A nálam 15 évvel fiatalabb nők érdeklődési köre, érzelmi szintje stb nekem nem megfelelő.

2023. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
21%
30 as kis butus lanyka egy 50 es acel toku titannak.
2023. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Meglepnek ezek a valaszok. Azt hittem hogy minden 50 es fiatalabbra vadászik es hogy minden 30 as no szereti az érettebb pasikat...mindig tanul valamit az ember
2023. aug. 20. 22:50
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

19# látom nem érted.

Na figyelj! Az oké hogy a negyvenes nő, negyvenes pasit szeretne találni. De a negyvenes pasi meg harmincas csajt szeretne találni. Fut pár kört, aztán hátha szerencséje lesz. De a harmincas csaj, nem akar negyvenes ötvenes pasit, mert öregnek tartja. Igen, akkor is öregnek tartja ha mégis valahogy összejönnek.

Nos, tegyük fel hogy összejönnek, megyeget a kapcsolatka, aztán a pali rájön hogy há'bmeg mégis csak egy öreg fószer vagyok, nem kell már nekem ez a csitri, nem bírom vele az iramot semmilyen téren sem, mégis igazuk van a negyvenes nőciknek, összejövök inkább azokkal legalább van közös téma, jobban tolerálják a hülyeségeimet öregségeimet.

Megjegyzem nem öreg egy negyvenes se pasiba se nőbe, de amikor összejössz egy tizessel fiatalabbal vagy idősebbel ez most mindegy, akkor látod a különbségeket. Előny hátrány mindegyikben van természetesen, de a végeredmény mindig az, hogy legkényelmesebben az emberek a közel korabeli partnerrel jönnek ki jól hosszú távon.

Csak mindenki megfutja a fenti köröket.

Erre akartam kilyukadni, minden bántás nélkül.

ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
58%

28. Mindenki azzal jön össze, akivel tud. Általában a férfiak pózolnak, a nők meg válogatnak. A sikeres férfinél nem a férfi a lényeg, hanem a sikeres élete, egy nő ennek akar a részese lenni, főleg a haszonélvezője.


Alapból egy átlag 40-50 éves pasi a kutyának sem kell ha nem tud anyagilag villantani. Ha meg már elvált, akkor földet rá kategória. Melyik nőnek pálya a gyerektartást fizető, 30nm2-es albérletben tengődő, a '80-as évekből szakajtott esztergályos külsejű alak? Na ugye.


Mindig a nő választ és a nő dönt, ezt el kell fogadni, ez most a játékszabály. Pénzzel, hatalommal, jómóddal ezt felül lehet írni egy férfinak, de alapból esélye sincs rámutatni egy nőre hogy ő kell. Az ismerkedési rész is annyi, hogy előadja magát, a nő meg eldönti hogy akarja-e vagy sem.

ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom hol élsz, de én 30 éves nő vagyok és kb 2-3 ismerősömnek van idősebb párja/férje, a többségnek mind vele korú. Az én barátom is fiatalabb tőlem, soha nem vonzottak az idősebbek. Nagyon kevés 45-50 éves pasi vállalható.

Én anyutól, a rokonaimtól és az idősebb női ismeroseimtol is azt láttam mindig, hogy 50+osan is bitang jól néznek ki, vonzóak és bizony akinek nincs férje, az válogathat a fiatalabb korosztalyban is, mert tapadnak rájuk a férfiak. Nálunk sosem volt "leharcolt, idősödő nő példa", így azt se tudom, az milyen. A 40+os férfiak viszont nagyon rosszul néznek ki, nincs hajuk, fonnyadtak.


Amíg egy nő csinos, vonzó, tud fiatalabbat is választani. Van 1-2 apakomplexusos fiatal nő, aki anyagi jólét stb. reményében ráhajt pl. az idősebb házas főnökére, de az is ritka.

aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!