Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin nem korai a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin nem korai a szex?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit tinderen. Mindkettőnk komoly kapcsolatra vágyik. Nagyon nagy az összhang írás alapján. Beszéltünk már arról is, hogy neki és nekem sem volt kalandunk, mindig csak olyannal fekudtunk le, akivel komolyan gondoltuk. Ugyanakkor mindkettőnknek fontos a szex és hiányunk is van. Most fog sor kerülni az első randinkra. Kérdés, hogy mégis hányadik randin feküdhet le egy nő a férfival, hogy az attól még komolyan vegye?
2022. dec. 3. 18:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%

Én 14 éve kezdtem járni későbbi feleségemmel, 12 éve vagyunk házasok, két gyerekkel. Nálunk persze nem ilyen hirtelen indultak el a dolgok, mint 10-es válaszolónál. :-)

De őszinte tiszteletem neki!

Nem azért, mert 20 perc múlva reszeltek a budiban, hanem mert 17 éve társai egymásnak és közösen nevelik a gyereküket.

2022. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
30%
A szex mindkét félen múlik. A nők is ajarják, és a férfiak se akarnak mindig belemenni. Én ebben hiszek. Az szép és jó hogy nem mentél bele, de ha elégedett vagy a nőddel akkor mit veszítettél igazából? Felfogás kérdése az egész.
2022. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a gyk-n mindenki már első randin dugott, és már tíz éve boldog házasok, szóval tedd szét, ez a normális.

(Ja, nem...)

2022. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!