Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányadik randin nem korai a nagy wc-s szokásainkról beszélni?

Figyelt kérdés

Igen, te, aki ide kattintottál most biztosan hülyének nézel emiatt, de kérlek olvasd végig.

Szerintem ez egy tök vicces téma tud lenni, oldja a feszültséget, s ha ezt kitárgyaltuk utána már csak a képzelet szabhat határt a témáknak.

Már az elején feloldjuk a tabukat, szóval szerintem ez tök jó dolog.

Csak nem tudom mások mit szólnak ehhez. Szerintetek?


2017. okt. 10. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszene erről beszélni még férfiként sem.
2017. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
En ezt egy randin se hoznam fel.
2017. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ez akkor sem szokott téma lenni, sehányadik randin. Vannak más feszültségoldó témák is.
2017. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem amikor rátok jön a szófosás!
2017. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
3. 4. randi után simán beszélhetünk már a témáról.
2017. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Nehezen tudom elképzelni ezt. "És te mekkorát szoktál kakilni, megnézed utána az alakját?" :D

Szerintem ez nem egy tipikus randitéma és úgy felesleges boncolgatni szerintem. Együttélésnél meg max. 1-2 poén szintjén el lehet lőni, de ott sem gondolom, hogy non stop a másik anyagcseréjéről kellene beszélni.

2017. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna de férfi vagyok
2017. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen jellegű problémája az embernek, akkor oké, hozza fel, de amúgy fölösleges. Mindenki elintézi, ahogy akarja.
2017. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Szerintem sem randitéma. Pár hónap után párkapcsolatban már lehet róla beszélni, viccelődni, poénkodni, ha úgy adódik, de ezzel kezdeni azért túlzás.
2017. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direktben ez sehogy nem jó téma, legfeljebb ha adja magát a szituáció.
2017. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!