Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem túl korai még a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem túl korai még a szex?

Figyelt kérdés

Négyszer találkoztunk, mind a 4 randi jó volt, most a srác a következő randira felhívott magához filmet nézni. Ezt mindenki tudja mit jelent. Nekem még korai lenne a szex, mivel a randik előtt nem is ismertem. Nekem ennél több idő kell a bizalomhoz. Szerintetek én vagyok a maradi? Meg fog sértődni a srác emiatt?

Mindketten huszonévesek vagyunk, nem szüzek, de nekem ez így gyors.


2017. szept. 7. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Volt már egyéjszakás kalandod?
2017. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, más hogy gondolja? Ha te úgy érzed, korai, akkor nem film lesz, hanem cukrászda. 4 alkalom még egyáltalán nem olyan sok, hogy megsértődjön.
2017. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te döntöd el, ha nem akarod ilyen gyorsan odaadni magad, akkor ne tedd csak azért, mert ö szeretné.


Mondd, hogy inkább menjetek moziba, vagy találj valami programot, ahova csak most lehet elmenni. De egyébként nem ciki leállitani sem ha tényleg rádmozdul, és elmondani, hogy te még nem szeretnéd.

2017. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek több idő kell, valakinek elég kevesebb is, de ettől nem vagy maradi. Azt mi nem tudhatjuk, megsértődik-e a srác, de jó alkalom arra, hogy kiszűrd komolyan érdekled-e.
2017. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
embere válogatja, ha neked túl korai akk mondd meg neki.... Ha kellesz neki, elfogadja. Esélyes h bepróbálkozik, de miután leállítod, nyugton marad...talán.. :P
2017. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked korai még ne menj fel. Mondd hogy inkább találkozzatok egy cukrászdában vagy valami
2017. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő. Én csupán két hete ismertem a barátomat és kicsit ittunk is mert házi buli volt aztán megtörtént. Lassan 2 éve együtt vagyunk.
2017. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azt mondd neki, hogy nem mész fel hozzá, hanem kedvesen mosolyogva javasolj egy másik programot filmnézés helyett, valahogy így: "tudod mit, menjünk inkább ide vagy oda, filmet nézhetünk még eleget ha hidegebb lesz..." Ebből fel kell fogja, hogy nem vele van bajod, csak még korainak tartod a "filmnézést", de lesz az is. Ha megsértődik, akkor viszont annyit is ért a négy randi.
2017. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Szinte csak normális, kedves, aranyos, visszafogott lányokkal ismerkedem, akiknek komoly kapcsolat van a fejükben.


2. A legtöbb ilyen lánnyal szexelünk 2-5 randi után.


3. Két lány volt eddig, akikkel tovább tartott, az egyikkel kb egy hónap, a másikkal kb másfél hónap volt, mire megtörtént. És emiatt, hogy még a legtöbb átlagos, aranyos lánnyal is hamar megtörténik a szex, ezért nyilván kisebb a türelmem már nyilván. Szűz lányt, akire hónapokat kell várni, már el sem tudnék képzelni. De mondjuk ilyen 1,5-2 hónapot sem várnék szerintem az első randitól számítva. Nem vonzó, amikor egy lány úgy őrizgeti a punciját, mintha aranyat rejtegetne benne.


4. Nem muszáj egyből a farkat a punciba dugni. A szexnek is vannak fokozatai. Amikor régen elveszítetted a szüzességed a barátoddal, gondolom előtte is volt olyan alkalom amikor csak pettingeltetek. Most is lehet az, hogy maximum fogdossátok egymást, kivillan egy cici, benyúltok egymás nadrágjába, ilyenek. Vannak a dolognak szintjei és nem kell egyből a legfelsőre ugrani (de nem is kell túl alacsonyan maradni.)

2017. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neked nem fér bele 20+ létedre, akkor ne menj.


Egyébként az hogy felmész, nem jelenti azt, hogy dugni is kell, de mindegy.


Mi első két ottalvós randin borozgattunk meg filmet néztünk és beszélgettünk.

2017. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!