Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin korai a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin korai a szex? Itt mindenki ilyen erkölcsrendész?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdésem amiben megemlitettem hogy a harmadik találkozón szexeltünk, erre mindenki ezen háborgott, alig jött válasz a kérdésre amit feltettem. Miért lenne ez korai? Fél-egész napos programokat szerveztünk mind a három randin, nem csak beültünk egy kávézóba 2 órácskát. Szerintem 25,28 évesen már kinő az ember abból hogy hetekig, hónapokig udvaroljanak egymásnak. Másrészt a szex minősége dönti el, hogy érdemes e kapcsolatot kezdenünk vagy annyira nem illünk össze, hogy elválnak útjaink. Minek ezt hetekig húzni? Akkor a fél éven belül összeköltözés is ördögtől való szerintetek? Pedig az is egy fontos lépés arra hogy kiismerjük a másikat, felesleges halogatni. Ha ilyen tempóval haladnánk ahogy itt elvárják, akkor 40 éves korunkban is randizgatnánk, se gyerekünk nem lenne, se lakásunk.
2017. ápr. 17. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én is ugyan azt az elvet vallom mint te mindenki maga érzi mikor jött el az idő a szexre én se várnék heteket hónapokat
2017. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem már az elsőn volt "valami", aztán másodikon szex, és 6 év lett belőle:)
2017. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek azzal, hogy felnőtt korban kár lenne sokáig várni a szexszel, de az indoklásod nevetséges.


A szex minődége dönti el a kapcsolatot? :D Ne szórakozz már. Ha sok férfival voltál, tudhatnád, hogy össze kell csizolódnia, szoknia a két félnek, hónapok is eltelhetnek, mire mindkét fél ki tudja hozni magából a maximumot, teljesen feloldódnak a gátlások, és kitapasztaljuk, mit szeret a másik, teljesen felfedezzük egymás testének minden pontját. Egyébként pedig az "udvarlás" szerintem továbbra is elég fontos és boldogsággal teli része az ismerkedésnek, és nyugodtan lehet ám ezt folytatni amellett is, ha elkezdtek szexelni.


Nekem is volt már, hogy úgy alakult ki komoly kapcsolatom, hogy az első találkozó alkalmával lefeküdtünk. Egy hónap beszélgetés előzte meg interneten. De ha a lány ilyennel jött volna, hogy "minek ezt hetekig húzni", és csak azért szexeltünk volna, hogy leteszteljen, tuti, hogy miután rojtosra dugtam, a másnap reggel lett volna az utolsó alkalom, amikor látom. :D Mi ez a hozzáállás?


Az összeköltözés pedig összetettebb dolog azért annál, hogy fél év után csak úgy beleugorjunk. Egy másik volt barátnőmmel 3 hónap után költöztünk össze, megtanultam.


22/F

2017. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatmenetedet ertem, csak pl. engem biztos megijesztene ugymond nokent egy olyan pasi, aki mondjuk 30-35 evez korara ilyen logika menten egyutt elt volna mar 5-10 novel meg melle lefekudt volna 30-40-el. Mert a logika tovabbra is jo, csak sajnos semmi nem garantalja, hogy vallalhato kereteken belul kieges es csalodasok nelkul hamar megtalalod azt, akivel tenyleg mukodtok. Es ha meg is talalod, vele meg mar nem lesz olyan izgalmas az egesz, hiszen elotte 10x masik pasival ugyanigy osszekoltoztel par honapos viszony alatt, a szexrol meg ne is beszeljunk. Az kb. igy teljesen elveszti a jelentoseget, hiszen x hete mondjuk a Gezat a probaltad ki, o elbukott, most jott Jonas, vele szuper, o be is koltozhet. Picit nekem futoszalag. De ha neked igy mukodik, es nem egsz ki, akkor csinald igy :). Nem az a lenyeg, hogy mas mit gondol. Majd ok ugy fogjak csinalni ahogy ok akarjak.
2017. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

*minősége


(Egyébként a 4-es is nagyon jó dolgot írt.)


#3

2017. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

nevetséges indoklás és buta érvek. Kapcsolat minősége nálam nem a szex minősége határozza meg. Alapból egy kapcsolatban nálam szeretkezés van.. amihez kevés a 3 napos ismerettség. Bár gondolom neked fingod nincs róla hogy a szex és a szeretkezés között mi a különbség.


Ha szerinted ez jó így ahogy van, és ahogy elképzeled, akkor miért rinyálsz, hogy utána nem hív föl a másik fél akivel dugtál! Ezek szerint.. a válaszodból ítélve.. sz@r voltál az ágyban és a másik fél nem kíváncsi rád!

2017. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát aki ilyen "értelmes", és ennyire "mély" gondolatai vannak, mint neked, annak kár ennyit várnia. A kutyák is csak megszagolják egymás seggét előtte, nem igaz?!



Elég elkeserítő, hogy a fiatalok nagy részének csak ennyi agy jutott...

2017. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

szerintem sem korai 3 hosszu randi után.

N

2017. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem akkor szexelnek az emberek, amikor akarnak. A kérdésedre érkezett válaszok nem arról szóltak, hogy 3. randin korai a szex, hanem arról, hogy a srácnak odadobtad magad a 3. randin úgy, hogy nagy eséllyel csak beéri veled.
2017. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, te kérdezted, hogy friss kapcsolatban teherbeestél, hogy mondd el a pasinak?
2017. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!