Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin korai a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin korai a szex? Itt mindenki ilyen erkölcsrendész?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdésem amiben megemlitettem hogy a harmadik találkozón szexeltünk, erre mindenki ezen háborgott, alig jött válasz a kérdésre amit feltettem. Miért lenne ez korai? Fél-egész napos programokat szerveztünk mind a három randin, nem csak beültünk egy kávézóba 2 órácskát. Szerintem 25,28 évesen már kinő az ember abból hogy hetekig, hónapokig udvaroljanak egymásnak. Másrészt a szex minősége dönti el, hogy érdemes e kapcsolatot kezdenünk vagy annyira nem illünk össze, hogy elválnak útjaink. Minek ezt hetekig húzni? Akkor a fél éven belül összeköltözés is ördögtől való szerintetek? Pedig az is egy fontos lépés arra hogy kiismerjük a másikat, felesleges halogatni. Ha ilyen tempóval haladnánk ahogy itt elvárják, akkor 40 éves korunkban is randizgatnánk, se gyerekünk nem lenne, se lakásunk.
2017. ápr. 17. 13:29
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Igazából ez csak arra a két emberre tartozik, akik randiznak. Van, akivel első randi után kényelmesnek és jónak tűnik a szex, mással csak három hét után. Nem kell mások véleményével foglalkozni.
2017. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

A szűz fiúcskáknak biztos korai, meg a nagyon introvertáltaknak, meg akiknek szükségük van mély bizalomra, hogy megélhessék a szex jelentette intimitást.


Viszont akinek ez könnyen megy, az ugyan miért ne feküdhetne össze, akár egyéjszakás dolgokba miért ne mehetne bele, ha számára-mindkét félnek az kielégítő?

Társadalomnak való megfelelés sokszor hülyeség...

2017. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

"Másrészt a szex minősége dönti el, hogy érdemes e kapcsolatot kezdenünk vagy annyira nem illünk össze, hogy elválnak útjaink."


Az ösztönlényeknél valóban így van ez. Tudod, nem mindenki a szexre alapozza a kapcsolatát. Ugyanis pont attól lesz izgalmas a dolog, hogy előbb szerelembe estek, megismeritek egymást, mint ember, majd összecsiszolódtok az ágyban. Mivel, ha már érzelmileg sikerült, menni fog a gyakorlati is. Én ezt tapasztaltam.

2017. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki ilyen címkéket h "erkölcsrendész" aggat azokra, akik nem értenek vele egyet, az maga sem jobb...
2017. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amikor nektek jól esik, ne random emberek véleményére adj a neten, hanem a saját értékrended alapján járj el.
2017. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Van aki siet, mert hát ő aztán nem ér rá ennyi idősen, mintha ez valami kikúrt verseny lenne, vagy legalább valami selejtező. És ezt férfiként mondom.


Nekem meg kell, hogy szeressem a személyiségét, hogy kedveljem ahhoz, hogy valóban élvezzem a szexet, ne csak dugjak egyet. Persze ez csak annál áll fenn, akivel tervezek is egy orgazmusnál többet. És ez nem az erkölcsről szól. Én ezt érzem helyesnek, így tartom jónak.

Ritkán csókolok meg első randin lányt, ahhoz nagyon különlegesnek kell lennie. A második randin is inkább csak akkor, ha érzem, hogy ő szeretné, vagy felkeltette annyira az érdeklődésem, hogy találkozzak a nyelvével. Számomra elég rémisztő, mikor gyakorlatilag szinte ismeretlenül egy óra beszélgetés után már úgy néz rám, hogy "csókolj már meg, te népművészeti cserépedény :D".

De volt már, hogy második randin lefeküdtünk egymással (többször is), szóval tényleg emberfüggő. Nálam inkább függ a partnertől az iram.


Mindent összevetve erre nincs jó válasz. De szerintem két ember között nem szabad, hogy ilyen kérdés felmerüljön. Ha már ott a szikra, és mindketten akarjátok, akkor ezt nem kell megkérdezni... :)


30/F

2017. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szex minősége dönt? Hát akárhány nővel voltam, mindig egyre jobb volt a szex minél többet gyakoroltuk, persze az első is jó volt, de mégjobb lett.


Nem korai a szex. Vagy is van akinek igen, minden nőnek más a menetrendje.

2017. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként van ilyen "3 randis szabályom". Elvégre, ha 3 randi után (ami nem 10 perces "szia, mizu" beszélgetés) nincs semmi testiség a világon akkor felesleges rabolnunk egymás idejét. Úgyis annyi lány rakott már friendzone-ba, hogy mehetnék szerzetesnek is mint "barát".
2017. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te sem vagy egy állatnál intelligensebb kérdező. Gratulálok, ezért jöttünk ki a barlangból kérdem én?
2018. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!