Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonévesek, harmadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, harmadik randin korai a szex?

Figyelt kérdés

Most lesz a harmadik randink, és erre azt javasolta, hogy menjek fel hozzá, főz nekem egy vacsit, és utána megnézünk egy filmet. Gondolom ebbe a szex is beletartozik. Szívem szerint én is benne lennék, de nem akarom, hogy könnyűvérűnek tartson. Szerintetek felmenjek hozzá? Vagy korai még, inkább találjak ki valami más programot?

Én 23/l, ő 28/f.


2016. okt. 1. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Ne tervezz előre. Ha úgy alakul és lesz valami belőle és te is akarod, akkor ne tiltakozz.


Egyébként ennyi idősen már (szerintem) alap, hogy nem kell x hónapot várni a szexig.

2016. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerem a fiút, így próbálok jót feltételezni róla és így azt mondom,hogy nem feltétlen gondolja ő se,hogy a vacsorát és a filmet szexnek kéne követnie vagy megszakítania. De miért nem beszéltek róla vagy mondod el neki,hogy ezen gondolkozol? Abból,ha már most őszintén és nyíltan beszélsz neki a problémádról,nem származhat komolyabb baj.

De ha igazán komoly,tényleg hosszútávú kapcsolatban gondolkoztok: igen,még korai.

2016. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

nem a randik mennyisége, hanem a minősége a lényeg!!!


nehogy már mi döntsük el, hogy korai lenne-e vagy sem!

számomra korai, de ha neked nem, az már a te döntésed és felelősséged

én nem tudhatom, hogy mennyire mélyült már el a kapcsolatotok

2016. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Késői
2016. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem kötelező szexelni vele! Én húznám az agyát. Vacsiról van szó meg filmről. Én is megkaptam már pasitól, hogy a 4. alkalommal már szexeltem vele és ez milyen már. Én várnék, akármilyen vonzó is a számomra. Sokkal érdekesebb leszel neki. 24/L
2016. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem korai.
2016. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én az első randin lefeküdtem a pasival. Sokat leveleztünk előtte és beszéltünk telefonon, de személyesen kb. 3 órával a sz.e.x előtt láttam őt életemben először szemtől-szemben.

3 évig voltunk együtt, majd megkérte a kezem. Természetesen igent mondtam, és azóta boldog feleség vagyok! :)

Ha működik a kémia, kár várni a dologgal!

2016. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Emberfuggo, ki akar csak lefektetni es ki nem... Ha nem banod, hogy esetleg szex utan otthagy, akkor menj bele. Nekem minden baratommal koran tortent meg a szex (1-2 het) es mindet hosszutavu kapcsolat kovette. Ettol meg van, aki csak meg akar masokat donteni, de ez nem a szex idopontjan mulik.
2016. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy történt-e már valami. Ha már volt csók, meg egy kis tipi-tapi, akkor valószínű, szeretne tovább lépni, és ez nem is baj. Ha még semmi nem volt, akkor ez nekem túl korai lenne nőként, mert az a lényeg, hogy így is-úgy is be fog próbálkozni, akármit akar hosszútávon. Más progival ki lehet ugrasztani a nyulat a bokorból.
2016. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!