Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai ha egy pasinak megengede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai ha egy pasinak megengedem, hogy harmadik alkalomkor megcsokoljon, simogasson?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megengeded? Te úgy gondolod, hogy ezzel szívességet teszel? Ha te nem akarod, csak megengeded neki, akkor felejtsd el az a kapcsolatot. Ha tényleg szeretnéd, akkor már te kívánnád az első alkalommal.
2009. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mihez képest korai? 20 randihoz képest biztos, ha meg azokból indulunk ki akik egy buli alkalmával képesek elég sok emberrel csókolózni, azokhoz képest meg már le vagy maradva.
2009. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem megengedés kérdése. Ha kívánod, meg tetszik neked, akkor csókolóztok. Egyébként 3. randi az már elég későn van. Az elsőn már illik csókolózni szerintem.
2009. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert talán áldozatot teszel? Neked nem jó? Miért szeretik a nők magukat áldozatnak föltüntetni?
2009. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha 14 év alatti vagy ne engedd meg. Inkább sétáljatok beszélgessetek.

Ha meg idősebb vagy, akkor az előző válaszok.

2009. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez tök mindegy hogy mennyi idős! Meg hogy miota ismered hogy mennyi a korkülönbség és hogy hol simogat. Amugy szerintem nem korai.
2009. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a kor számít hannem a belső is de a kor is. Szerintem engedd!!
2009. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem korai. szerintem pont jó, vagy esetleg egy kicsit megkésett, de az nem baj


mondjuk attól függ, h hol és hogy értve simogatni.....

2009. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már első randin megengedem, sőt ha egy pasi nem csókol meg az első randin, már csalódott vagyok :S :D (viszont én nem akarom lekapni, mert az úgy már korai lenne, és nem minden pasi szereti) Szal egyáltalán nem korai, és "azt mondják", h a 3. randin az ideális, elsőn-másodikon még ne engedjük.
2009. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hülyevagy.
2010. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!