Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai ha egy pasinak megengede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai ha egy pasinak megengedem, hogy harmadik alkalomkor megcsokoljon, simogasson?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%

de igen, szerintem korfüggő

am attól h kívánod h simogasson lehet neki nem engedni, sőt! néha jó is ha többet kell küzdenie érted

am szerintem 3. randin korai bár ez attól is függ h mióta ismered, mennyi idő telt el a randik között, és egyébként a randikon kívül beszélgettél-e vele.

1. randin meg sztem nagyon korai a csók- de ez is korfüggő.

2010. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy volt, hogy egyik nap egy kiránduláson találkoztunk. A délutánt végigdumáltuk, a hazaúton a sötétben már mellette ültem, sőt, 1órával utána meg is csókolt ;) (én is nagyon szerettem volna már, és ő is, igen, ilyen rövid idő alatt is)

Valamivel több mint egy héttel később mentünk kettesben moziba, és ott volt simogatás is, de szintén úgy volt hogy csak úgy jött.. mindketten akartuk..

Szóval szerintem nem korai (pláne a mai világban), de ezt csak te érezheted, hogy neked milyen tempó normális. :)

2010. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
02:41! Ne hallgass rá! Így garantálhatod, hogy ne légy boldog!
2010. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!