Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonévesek, harmadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, harmadik randin korai a szex?

Figyelt kérdés

Most lesz a harmadik randink, és erre azt javasolta, hogy menjek fel hozzá, főz nekem egy vacsit, és utána megnézünk egy filmet. Gondolom ebbe a szex is beletartozik. Szívem szerint én is benne lennék, de nem akarom, hogy könnyűvérűnek tartson. Szerintetek felmenjek hozzá? Vagy korai még, inkább találjak ki valami más programot?

Én 23/l, ő 28/f.


2016. okt. 1. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan, ha nagyon meg akarná dönteni, azt az 1-2 hetet is kivárná, hallottam én már olyanról, aki egy hónapot várt, és rögtön utána eltűnt. Szerintem az, hogy a pasi lelép-e, nem azon múlik, hogy mennyit váratod, hanem azon, hogy ő hogyan gondolkodik rólad/kettőtökről, és őszintén mondom, ha az a kb 10 nap várakozás ennyit fordítana rajta, akkor én nem is bánnám, ha lelép, mert az azt jelentené, hogy mikor leszólított, még nem komoly kapcsolatot keresett, és csak egy menetet látott bennem.

A kérdésre válaszolva, szerintem nem korai, ha úgy érzed, hogy eléggé megismertétek egymást, megbízol benne, te is akarod, és persze nem érzed úgy, hogy csak ennyit akarna (vagy ha igen, akkor nem zavar). Ha bármi kétely vagy ellenérzés van benned, akkor korai. De persze az itteni férfiak szerint én ribi vagyok, szóval nem biztos, hogy rám kéne hallgatnod, ha a "helyiek" tanácsa érdekel. :D

2016. okt. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs szabály.

Egy kapcsolat csak kettőtökről szól. Ha már az első randin lenne szex, attól sem leszel könnyűvérű. Könnyűvérű csak akkor lennél, ha sok férfival csinálnád, de itt, erről szó sincs.

2016. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!